Wpis z mikrobloga

UWAGA OSZUST

Niestety zieloni mieli rację, @dennab to oszust. W ciągu weekendu oszukał parę osób, w tym, oprócz mnie: @rajkes, @cangowned, @mats, @razor2, na łącznie kilkanaście tys. zł. Po dogadaniu się na PW wysyłał sfałszowane potwierdzenie przelewu (na różne nazwiska, ten sam nr konta w PKO BP), dodatkowo wysłał mi mailem skan dowodu osobistego akurat na to nazwisko, na które dostałem potwierdzenie.

Ja zaś potwierdzam, co powyżej, podpisując się własnym nickiem.

#bitcoin #kryptowaluty #zlodziej #dennabcwel

I z pewnością poprosimy o pomoc #csiwykop.
  • 382
Wybaczcie, pisałem egzamin i teraz próbuję to ogarniać ;-)

@maciejkiner: zdaję sobie z tego doskonale sprawę, dlatego prosiłem o zabezpieczenie, nie o wydanie ich mi.

@wyngiel: paru już było na policji, ja się niedługo wybieram.

@arakis2000: tak jak na allegro ufasz sprzedawcy dzięki komentarzom, tak tutaj masz historię użytkownika. Złodziej ma tu konto od dłuższego czasu, był swego czasu bordo, a w samym #bitcoin przed tym, jak z nim
@Kangel: na bitcoin polska jest taki wątek o oszuście, który też wyłudza...

https://m.facebook.com/groups/123035824553532?view=permalink&id=222581277932319&refid=18&_ft_

dla niezarejestrowanych treść posta:

Właśnie oszust kryjący się pod osobą Łukasz Rozbicki - próbował naciągnąć mnie na BTC, ponieważ od razu gnoja zwęszyłem (zdjęcie profilowe na 6 portalach pod różnym opisem, faktycznie należy do doktora z jakiejś katedry) wysłałem go pod moją stronę plus wysłałem jeszcze go pod inne adresy, dzięki czemu wiem:


Telefon: Samsung GT-B5330 Galaxy Chat,