Wpis z mikrobloga

Cześć mirki, troszkę zagubiłem się w kwestii ścieżki zawodowej. Aktualnie pracuję w ochronie (studiując zaocznie zarządzanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Mam wrażenie, że bardzo się marnuję w tej pracy, a wybrałem ją tylko ze względu na to, że spodobała mi się jej forma. Przyjść sobie 5 razy w miesiącu na zmianę i mieć 2.5k. Dla studenta wystarczająco. Ale co z tego skoro, żeby zarobić więcej musiałbym po prostu #!$%@?ć więcej godzin. Chciałbym robić coś kreatywnego, praca zespołowa mi bardzo odpowiada, ogólnikowe podstawy IT znam. Dla odmiany lubię też bardzo dużo jeździć. Myślałem nawet o jakimś PH, ale chciałbym zaoferować sobie i swojej różowej stabilizację, a nie życie z niskiej podstawy + ewentualnej prowizji. Sam nie wiem, w którą stronę mam pójść. Może troszkę o mnie. 21 lvl, technik informatyk interesujący się kiedyś grafiką, wszelakim hardwarem. Bywało się, już w paru korpo na stażach i praktykach (również za granicą), pisałem do byłych managerów, ale mówią, że aktualnie nikogo nie szukają. Nie dawno wpadł mi temat UX designu od mojego sąsiada, który już parę dobrych lat w tym działa i jak to przystało na "coacha", chciał mi opchnąć kurs za 8k tłumacząc, że jest on niezbędny do nauki ( ͡° ͜ʖ ͡°). Nawet jakby było warto to i tak zbierałbym na niego z 4-6 miesięcy. Jest tyle opcji na rynku pracy, które mi odpowiadają, ale przy każdej z nich zadaję sobie pytania, "ile zajmie nauka,ile ewentualnie będą kursy/szkolenia kosztować, czy ta praca pozwoli mi żyć komfortowo i rozwijać się a nie kiblować w tym samym miejscu?". Znajomi często mi mówią, że mam otwarty umysł na wiele rzeczy, jestem kreatywny i lubię działać nie szablonowo. Analizowanie przynoszące faktyczne efekty daje mi dużą satysfakcję. Nie lubię niczego robić na pół gwizdka. Ciekaw jestem Waszych propozycji co byście zrobili na moim miejscu? Będę bardzo wdzięczny za rzeczowe porady, pozdrawiam
#korposwiat #pracbaza #it #rynekpracy #pytanie #pracait #praca
  • 1