Wpis z mikrobloga

Tak szczerze to nie mogę już Kubicy słuchać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pewne sytuacje, pewne możliwości, pewne scenariusze, to zależy od innych zależności, wiele spraw musi się rozjaśnić, karty wciąż są na stole...
I ten ostatni wywiad to znów masa podobnego pierdzielenia.

Czy ktoś jest mi w stanie przytoczyć choć jedną wypowiedź Kubicy z ostatnich lat, gdy powiedział coś konkretnie?

#f1
  • 26
@Majku_: Nie mówi konkretów bo jest nikim w motrosporcie. Nawet z Orlenem. Ten sezon tylko to potwierdza. Przez poprzednie lata mógł się tłumaczyć rezerwą w F1. Czy to brakiem czasu przez bycie rezerwowym czy jakimiś urojeniami o jeżdżeniu dla dwóch fabryk. Teraz jest wolnym strzelcem jak to sam określał. Kilka zespołów debiutujących w hypercarach, jakieś nowe się przygotowują. A on sobie jeździ w LMP2 i być może w przyszłym roku trafi
Czy ktoś jest mi w stanie przytoczyć choć jedną wypowiedź Kubicy z ostatnich lat, gdy powiedział coś konkretnie?


@Majku_: Tak ja pamiętam taką jedną, powiedział, że jak kogoś lubi to łatwiej go puszcza

Czyli jak zagrasz z Kubackim w krykieta to da się wyprzedzić, wspaniały kierowca
@Majku_ był taki jeden wywiad z Cugowskim w jakimś padokowym baraku ELMP gdzie powiedział prawie wprost że odszedł z Williamsa do Saubera bo miał zagwarantowany fotel Kimiego. A potem coś nie wyszło
@K_R_S: czyli jednak coś potrafi powiedzieć, tylko wygląda na to, że zapomniał powiedzieć o tym Kimiemu ( ͡ ͜ʖ ͡)

Ale tak na poważnie to co ma innego powiedzieć?


@kolegaBob: a może zwyczajnie odmówić komentarza? "Nie mam nic do powiedzenia. Jak będę miał, to powiem", a nie kręci, jak połączenie Morawieckiego i Szydło []