Wpis z mikrobloga

Tak szczerze to nie mogę już Kubicy słuchać ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Pewne sytuacje, pewne możliwości, pewne scenariusze, to zależy od innych zależności, wiele spraw musi się rozjaśnić, karty wciąż są na stole...
I ten ostatni wywiad to znów masa podobnego pierdzielenia.

Czy ktoś jest mi w stanie przytoczyć choć jedną wypowiedź Kubicy z ostatnich lat, gdy powiedział coś konkretnie?

#f1
  • 11
  • 5
@Majku_: bez sensu szukać, z Nim tak zawsze było - zero konkretów, ciągle jakieś lewitowanie dookoła ( ͡° ͜ʖ ͡°)

chociaż pamiętam jakąś wypowiedź dla TVP, że przyznał, że żałuje do dzisiaj, że wyszło jak wyszło z TYM rajdem i tak dalej - było to utrzymane w takiej mocno ckliwej atmosferze, ale nie wiem jak to znaleźć nawet :)
  • 2
@Majku_: Nie mówi konkretów bo jest nikim w motrosporcie. Nawet z Orlenem. Ten sezon tylko to potwierdza. Przez poprzednie lata mógł się tłumaczyć rezerwą w F1. Czy to brakiem czasu przez bycie rezerwowym czy jakimiś urojeniami o jeżdżeniu dla dwóch fabryk. Teraz jest wolnym strzelcem jak to sam określał. Kilka zespołów debiutujących w hypercarach, jakieś nowe się przygotowują. A on sobie jeździ w LMP2 i być może w przyszłym roku trafi
  • 1
@ChristianHorner: no nie wruci, a mówi, jakby miał wrucić, po prostu ja już w żaden powrut nie wierzę ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

@ppiasq a wiesz, że o tym samym pomyślałem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Dzwoni Ginta Sztajna (no bo Haas, wiadomo) do Kubicy:
- Roba, mam wolny fotel, chcesz?
- To zależy, jest wiele opcji, nic nie jest