Wpis z mikrobloga

Jezu jaką ja mam beke z @Bobas kurna koleś ma życiową misję, żeby hejcić androida i chwalić windowsphone :D ja nie widziałem nawet tak zdeterminowanego użytkowanika urządzeń z jabłkiem, może dlatego, że oni nie muszą aż tyle się produkować w internecie bo ich produkty same się lepiej bronią :D

Ja mam androida, ale każdy używa czego chce :D Gdyby WP był faktycznie tak dobry to by było go więcej na rynku :D Każdy kupuje co chce i co komu odpowiada.

Z ciekawości jeszcze zapytam bo rok temu kumpel miał tym z problem, czy na WP można zainstalować certyfikat, żeby korzystać z WiFi np. na uczelniach?

#bekazwindowsphone #oswiadczenie

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Crag_Hack: jeżeli to jest reklama to bardzo kiepska, nie wierze, że normalny człowiek czytający te wpisy bedąc przed zakupem pierwszego smartfona pomyślał "Ooooo namówili mnie, to faktycznie super system bo odpierają każdy mocny argument grupy tych szalonych androidowców" :D

Ja na prawdę nie jestem jakimś bojówkarzem kibicuje Androidowi, WP i iOS bo konkurencja jest zawsze dobra. Ale ja to widzę tak WP mają ból dupy Android kręci z tego głównie
  • Odpowiedz
Gdyby WP był faktycznie tak dobry to by było go więcej na rynku :D


@racek7: jako ciekawostka do poczytania http://www.gsmarena.com/windows_phones_made_record_sales_this_holiday-news-7510.php

To jest stosunkowo nowy system (zwłaszcza licząc od WP8, bo poprzednie nie miały szans niczego ugrać) i moim zdaniem ma wielki potencjał. Na tę chwilę mówienie, że jakby był dobry to byłoby go więcej jest trochę nie fair, bo nie jest możliwe, żeby z dnia na dzień wszyscy się przesiedli.
  • Odpowiedz
@racek7: raczej bardzo bardzo rzadko pisze posty jak bobas i odcinam sie od wielu rzeczy jakie on pisze i nie mowie ze android jest do niczego tylko ze jest do wszystkiego...
  • Odpowiedz