Wpis z mikrobloga

Ewidetnie widać u #!$%@? postępującą depresję. Tak zawsze kończy się nadużywanie alko i innych używek. Zobaczcie jak gość zjechał mentalnie. Przy otwarciu Polonii w Pną Pę miał rekordy oglądalności, masę kolegów i aktorów pod ręką, kręciło się na grubo. W sumie, gdyby przyjąć perspektywę Lucjana to Misza był ugoszczony w stolicy, mógł sobie planować na spokojnie dalszą podróż, a koniec końców zapomniał o Lucku kiedy ten akurat potrzebował atencji. Ci wszyscy podróżnicy-autostopowicze mają taką wspólną cechę, że ludzie są dla nich tylko przystankami i lubią brać nie dając nic od siebie. Dziś Machajano siedzi bidny na totalnym zadupiu, coraz bardziej się alienuje, nie wyłazi z nory i "witam dnia kolejnego". Wchodzi na wykop a tam cały jego tag w Klapkersie, który w dodatku ma wyświetlenia już na jego poziomie. Nie traktujcie mojego wysrywu jak jakiegoś współczucia wobec Ślepaka, raczej to zwykła obserwacja rzeczywistości. Chłop zbliża się do 50 i ani rodziny, ani domu, ani nawet partnerki z którą możnaby pogadać o głupotach.
Zapraszam do dyskusji.
#raportzpanstwasrodka #popaswpieprz
mexicofan - Ewidetnie widać u #!$%@? postępującą depresję. Tak zawsze kończy się nadu...

źródło: temp_file.png7894584407239579143

Pobierz
  • 6
@mexicofan: co racja to racja. Ogólnie w Machaju #!$%@?ą to że on ma poczucie swojej wyższości. Ja tak odbieram. Bo gdyby sam przyznał ze no było grubo człowiek nie myślał teraz jest jak jest i nie owijał to jakaś nutke sympatii by miał.
Jak kanał Bez Spiny facet sympatyczny widać że nie bajkopisarz. A u zezola za to ZA MOJE i traktowanie i dosrywy do słabszych np Krzycha rower jak mu
@Dzikamery Tak, zdecydowanie ma poczucie wyższości i bardzo nie lubi pokazywać na swoich filmach ludzi, którzy obiektywnie radzą sobie od niego lepiej lub przerastają go klasą. On dobrze odnajduje się w Azji, bo czuje wyższość nad azjatami, bo jedzie na tym stereotypie bogatego białasa. W Chinach było z tym coraz gorzej, Chińczycy się wzbogacają to uciekł do kraju biednego, gdzie znów jest kimś zupełnie za darmo.
@mexicofan: POMachaj się stacza w tym miejscu gdzie jest. Gapa korzystał jak było mu to na rękę, teraz czas na spłatę długu - 30k subów. Będzie się musiał wziąć na klate obecność Łysego w mieście albo dojdzie do bitki. Ale jakoś mam wrażenie, że Gapa ma więcej do stracenia jak nie ugości Mentora
@mexicofan: Facet ma parę ciuchów na zmianę, okulary na nosie, iPhonik, MacBook do pracy, a reszta rzeczy do wypierdzielenia lub sprzedania za grosze. Nie posiada nic i nie żyje w luksusach. Na co mu to wszystko? Czy warto?
On tworzy ten swój kanał na YouTube by dalej chlać aż nastąpi zgon. To jest dość smutne.