Wpis z mikrobloga

#epapieros #epapierosy
Pytania + coś w klimatach recenzji od nowizcjusza podejście 1500100900.
Pytanie. Jestem coraz bliżej znalezienia swojego setupu.
Jedyne z czym walczę to plucie liquidem. Z czym to się je i jak minimalizować. Ustniki z siatką pod 810 pomagają? Pamiętam że dripy pod 510 ze świdrem były ok.
Jeden tank mam zalany 50/50 drugi 70/30 i zdarza się w obu. Setupy te same.

Od jakiegoś czasu mam Drag3 na biurku albo Ipv d3 w drogę. W sumie ponad rok jakoś.
Gene w dragach mają swoje za uszami z 'prefire', którego nie da się chyba wyłączyć ale to kwestia przyzwyczajenia i zmiany ustawień. (mam 10w mniej na dragu w porównaniu do d3)
Ipv d3 to już mocno staruszek ale kupiłem go kiedyś za śmieszną kasę i w sumie jest poręczny i robi to co ma robić.

Jedyny problem od zawsze to były tanki.
Grzałek raczej kręcił nie będę (choć kupiłem rozbieralną ale nie testowałem jeszcze).
Pody od draga ciekły na potęgę w każdej wersji (pnp i tpp), inne tanki trzymały się max 24h po zalaniu potem mokro.
Wotofo nexmini jest całkiem kompetentny bo zapomniałem że zostawiłem liquid jak wróciłem co analogów i po powrocie wystarczyło go przeczyścić gdzie na dragu miałem jeszcze poda i moim zdaniem jest tak zjedzony że pewnie pójdzie w kosz.
Dokupiłem drugiego nexmini zatem.
Lubie spory przepływ i te pody były pod tym względem super ale dragx wygląda po przecieknięciu jakbym go na rok zakopał. Wotofo jest nieco bardziej restrykcyjne ale dociągam bokami powietrze i jest akurat.
  • Odpowiedz