Wpis z mikrobloga

Teraz jest ta cała faza na ekologię w tym segregowanie śmieci, jazda elektrykami i jedzenie robali (XD) a np. popiół z pieca trzeba #!$%@?ć gdzieś na działkę, bo sobie ustawili zaporowe ceny. Taka to jest ta unijna ekologia, że robi się większy syf w mojej wsi niż było to jeszcze kilka lat temu. Za niedługo trzeba będzie wszystko #!$%@?ć gdzieś do ziemi, bo sobie powiedzą 1000zł za wywóz śmieci.
#ekologia #postep
  • 3
  • Odpowiedz
@Diasendi: chciałem po ludzku pozbyć sie gruzu po remoncie a że za mało na kontener to pojawił się pomysł że sam zawiozę. Dostałem instrukcję z gminy jak to zrobić. Jade.
Pod bramą dowiedziałem się że "godziny otwarcia" nie oznaczają że wysypisko jest faktycznie otwarte. Zadzwoniłem do gminy a baba na słuchawce powiedziała mi tyle że "jak są godziny otwarcia to ma być otwarte i ona nic nie wie że jest
  • Odpowiedz
@Diasendi
Wszyscy ktorzy publicznie popieraja likwidacje gotowki, zakaz uzywania pojazdow mechanicznych, zakaz jedzenia niektorych produktow itd. sa publicznie jechani i dobrze. Tak trzeba zyc
  • Odpowiedz
@Diasendi: to nie jest wina unijnych przepisów, że nierzadko w Polsce bardziej opłaca się za coś dostać mandat, niżeli za coś zapłacić. A nawet jak chcesz zapłacić, to nie możesz xD
  • Odpowiedz