Wpis z mikrobloga

Koreczki, mam wykupiona domenę razem ze skrzynka pocztową w nazwa.pl. to jest stary projekt, który dawno upadl ale trzymałem te skrzynkę na wszelki wypadek. W tym roku nazwa.pl wystawiła mi fakturę za samą skrzynkę na prawie 1000zl i stwierdziłem że nie ma sensu tego ciągnąć dalej i przenieść się na darmowego Gmaila. Czy jest jakaś opcja żeby przenieść maile z klienta nazwy na gmaila?

#kiciochpyta #poczta #niewiemjaktootagowac #hosting
  • 8
@Aerwin: skontaktuj się z naszą całodobową infolinią, lub poprzez mail (kontakt@nazwa.pl), postaramy się zaproponować jakąś lepszą ofertę dla usługi.
@nazwapl: no ale tak serio to ile mi rsndomiwu pracownik infolinia może obniżyć z tej kwoty żeby opłacało mi się trzymać skrzynkę na którą wpadają 3 maile rocznie?
Koreczki, mam wykupiona domenę razem ze skrzynka pocztową w nazwa.pl. to jest stary projekt, który dawno upadl ale trzymałem te skrzynkę na wszelki wypadek. W tym roku nazwa.pl wystawiła mi fakturę za samą skrzynkę na prawie 1000zl i stwierdziłem że nie ma sensu tego ciągnąć dalej i przenieść się na darmowego Gmaila. Czy jest jakaś opcja żeby przenieść maile z klienta nazwy na gmaila?


@Aerwin: jeśli chcesz, możemy Ci zaproponować hosting