Wpis z mikrobloga

No i git, mocny short DAX + NASDAQ do końca tygodnia. Myślę, że da zarobić bez dwóch zdań. Exit plan też w głowie jest, gdyby jednak się scenariusz nie sprawdził
DAX 15270
NQ 12170
#gielda
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 0
Oto, że to ty się zesrałeś tym, że napisałem sobie wpis z dupy po miesiącu prawie o pozycjach, a ty dorabiasz sobie ideologie i od razu nakreślasz moją całą strategię nie wiedząc o niej nic. Jak nie masz nic do powiedzenia sensownego to po prostu siedź cicho a nie się rzucasz o mojej wtopie sprzed pół roku. Nie masz ważniejszych rzeczy do wspominania? "Myślę, że da zarobić" jest dla Ciebie tożsame ze
  • Odpowiedz
@Jcmg: ja się nie zesralem, przytoczyłem suche fakty, bez atakowania cię w żaden sposób, w przeciwieństwie do ciebie, ze amator, dziadek #!$%@? głupoty. „Myśle ze da zarobić BEZ DWÓCH ZDAŃ” o ta końcówkę chodziło mi i zapewne Panu Puszce tez.

Ps. jak ktoś ma 74 w niku, to nie znaczy, ze urodził się w 1974, serio, nikt tego nie sprawdza
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@maniek74: Ten fragment już Ci ucięło? "Exit plan też w głowie jest, gdyby jednak się scenariusz nie sprawdził". Chyba to jest logiczne, że założyłem możliwość pomyłki, więc co Ci nie pasuje w tym wpisie? Wyrwałeś kawałek kontekstu i próbujesz na siłe #!$%@?ć odnosząc się do sprawy sprzed pół roku? Chcesz tylko podszczypywać mądra głowo czy nadal nic nie wnosisz na tag?
  • Odpowiedz
@Jcmg: ten fragment, to tez książkowy błąd, mając na uwadze twoje poprzednie wtopy. „miec plan w głowie” a go zrealizować, to dwie różnie rzeczy, to ze sobie ustalisz jakiś poziom ewakuacji w głowie, to nie znaczy, ze w emocjach go zrealizujesz, tu robotę zrobi tylko zarządzanie ryzykiem na sztywno, jeśli nie masz za sobą kilku lat na rynku i zaharotwanej psychy do cięcia strat z palca

Typie, weź ty się
  • Odpowiedz
@Jcmg: ale co, chcesz się bawić w szukanie wpisów? Przecież jak nie skasowałeś, to będą, ze wywieźli cię na USDPLN i straciłeś ileś tam tys. oszczędności które dla ciebie były spora suma.

atak personalny, byłby gdybym napisał „haha amator/debil” znów się wyzeruje, ja zwyczajnie przytoczyłem fakty, które sam tu podałeś
  • Odpowiedz
@Jcmg: a trejdy tu nie raz wrzucałem ze zrzutem z konta maklerskiego i ilością zagarniętych punktów, grając pod jakieś konkretne wydarzenie.

Tylko wiesz co, ja to mam w #!$%@?, czy ktoś mnie tu ma za amatora czy dobrego za gracza, żadnej różnicy mi to nie robi, szczególnie gdy jest to jakoś małolacik z wybujałym ego, ktory najpierw koazczy a później hlip hlip żali się, ze stracił kase za która chciał
  • Odpowiedz
@Jcmg: a co do „zaplanuj trejd i udokumentuj” to ty nigdy czegoś takiego nie zrobiłeś, a kilka razy się chwaliłeś niby rozegraniem czegoś tam i obiecałeś screena „na później” i gowno pokazałeś, wiec jesteś ostatnia osoba, która może czegoś takiego wymagać od innych
  • Odpowiedz
@Jcmg: podsuwając, mój komentarz miał na celu zwrócić uwagę, ze nadal brak ci pokory a to się zawsze źle kończy na rynku, takie jest moje zdanie i mogę sobie je wyrażać na portalu ze śmiesznymi obrazkami, intencje mialem dobre, strasznie się zbulwersowales, wiec może było to trafne. Jak ci nie pasuje i nie potrafisz przyjąć krytyki to idź na grupę dla poważnych inwestorów opisywać trejdy a nie na wykop
  • Odpowiedz