Wpis z mikrobloga

Jaki jest najlepszy sposób na wyrwanie się z toksycznego środowiska w którym się mieszka. Mam teraz 20 lat, pracuje zdalnie i nie mam powodu żeby wyprowadzić się od rodziców ale mega męczy mnie środowisko i otoczenie w którym mieszkam
#przegryw
  • 8
  • 0
@kiszczak: Chodzi mi o to że nie mam żadnych powodów typu praca albo studia w danym mieście w którym musiałbym mieszkać. Bo z czysto ekonomicznego powodu wyprowadzka by mi się nie opłacała
@kfilip: Co rozumiesz poprzez "środowisko"? Znajomych, czy ogólnie miejsce w którym mieszkasz i to co ono oferuje? Jeśli to pierwsze, to może na początek ogranicz kontakt do minimum, po czasie sami przestaną się odzywać. Ja kilka lat temu miałem jakichś "kolegów", ale byli w stosunku do mnie toksyczni, szydzili ze mnie i czasem mówili niezbyt przyjemne rzeczy :x Na szczęście kontakt z nimi mi się urwał samoistnie, obie strony nie były
  • 0
@eisil: w sumie i miejsce w którym mieszkam jest mało rozwijające dla mnie i środowisko jest toksyczne. A zerwanie kontaktu nie wiem czy takie proste będzie bo to specyficzne środowisko