Wpis z mikrobloga

@RazumichinZiK zaraz, to wklejaniem postów kremlowskich i polskich propagandystów on prezentował własne zdanie? A jak ci wkleję post jakiegoś zbanowanego wykopka, który cię lży w niecenzuralnych słowach to też mogę się tłumaczyć, że to przecież moje zdanie i ban mi się nie należy?
To pytanie retoryczne, jestem pewien że i tak odpowiesz i zmanipulujesz moje słowa, wy już tak macie.
groover nie miał swojego zdania jak piszesz a zdanie kremlowskie


@Qbon1802: więc twierdzisz, że nie można mieć swojego zdania zgodnego z kremlowskim, za to można mieć swoje zdanie zgodne z kijowskim? Nie dostrzegasz w tym dużej dozy dwulicowości?
to tak, nie można mieć takiego zdania.


@Qbon1802: czyli że 100 milionów Rosjan nie może mieć swojego zdania? Łaskawco ty, pewnie portret Berii masz nad łóżkiem, co nie? On też zabraniał mieć inne zdanie niż własne...
@RazumichinZiK: ja go tylko kojarzę, że pisał jakieś dyrdymały o covidzie. Nawet kilka razy skomentowałem. Czy przyszło mi do głowy go zgłaszać, chcieć banować na portalu ze śmiesznymi obrazkami za inną opinię? Nie, nie jestem upośledzony a nawet jeśli to mam ciekawsze rzeczy do roboty jak np. życie.