Wpis z mikrobloga

@maciejze tak, z wiatrówki na działce, do puszki, Ty za to byłeś na strzelnicy z tatą, oddałeś 20 strzałów z 9mm, 10 z AR-15, a na odchodne jeszcze 3 strzały w gong ze śrutu, teraz możesz rżnąć eksperta na wykopie.
@TomexD: A co złego jest w noszeniu ze sobą broni? Wszyscy polscy królowie, może za wyjątkiem tego ciołka Poniatowskiego, nosili broń. Józef Piłsudski też nosił. Każdy mężczyzna powinien mieć przy sobie broń.
@Misiopysioo: Widzisz, dlatego właśnie jesteś intelektualnym dnem. Ja zapytałem, czy miałeś do czynienia z bronią, ty zakładasz że ja nigdy nie miałem, mimo że mnie kompletnie nie znasz. Staram się chodzić na strzelnicę kilka razy do roku, głównie postrzelać z broni krótkiej. Byłem też na strzelaniu dynamicznym.
@maciejze przecież nie napisałem, że nie masz żadnego, założyłem, że masz nikłe i byłem blisko ze swoim osądem. Masz obycie jako takie, może masz jakieś drobne automatyzmy to weź stań i wyobraź sobie, że wyciągasz broń zza dupy i ją przeładowujesz, potem zrób ten sam ruch z bronią przy boku. Moim zdaniem jest to umiejscowienie broni pozbawione jakiegokolwiek sensu.