Wpis z mikrobloga

Nie pytaj mnie, dlaczego jestem z nią,
Nie pytaj mnie, dlaczego z inną nie,
Nie pytaj mnie, dlaczego myślę że,
Że nie ma dla mnie innych miejsc.

#!$%@? jak złapie człowieka czasami dołek ile to już lat za granicą bez rodziny i znajomych to spać nie mogę po kilka dni. Niby człowiekowi się jakoś tam udało, praca lekka i to moje zainteresowanie, na nic nie żałuję to dalej się bije z myślami po co mi to było. Może też bym sobie coś w Polsce wywalczył? Fajnie żył i u siebie. Teraz wracać i zaczynać wszystko od zera? A jak nie wyjdzie to znowu tu wracać? Czasu nie cofne ale jakąś lekcje z tego wyciągnąłem - Pieniądz sam w sobie nie może być celem bo będziecie nieszczęśliwi. Nie kupicie za niego drugiej młodości, wspomnień, ukochanej osoby. #emigracja #feels #gorzkiezale
Pobierz
źródło: GC
  • 5
@wersalski_kasztaniQ: O ile bark rodziny rozumiem to tekstów o znajomych czy przyjaciołach ni #!$%@? nie rozumiem. Ile miałeś lat jak wyjechałeś? Wszystkie moje znajomości i przyjaźnie szkolne zakończyły się niemalże równo z edukacją lub niedługo po. Jeżeli chodzi o ludzi spotykanych na późniejszym etapie życia - nie są to zbyt głębokie relacje. Każdy ze znajomych rozpoczął pracę, założył rodzinę, biznes - zajął się układaniem sobie życia, zamiast szlajać się weekendami po