Wpis z mikrobloga

widze ze tak zabolala prawda ze postanowił usunąc komentarz - ale ja powtórze: życie ludzkie nie ma też znaczenia dla zelenskiego, morawieckiego, sanny marin i innych. gdyby miało to nie zmuszaliby mezczyzn do slzuby w wojski i walki na wojnie. gdyby im zalezalo na ludzkim zyciu to granice ukrainy nie bylyby zamkniete i ukraincy mogliby wyjechac. ale nie są. #wojna #ukraina #rosja
pieknylowca - widze ze tak zabolala prawda ze postanowił usunąc komentarz - ale ja po...

źródło: XD

Pobierz
  • 15
@pieknylowca: Gdyby podczas II Wojny Światowej milion Polaków chwyciło za broń (jakbysmy takie dostawy broni oczywiscie mieli), a dowództwo zostałoby w kraju to czy przy stratach nawet 70% nie byłoby lepiej powstrzymać III Rzeszę (zabitych ~miliona) w zamian za 6mln zabitych Polaków podczas całej wojny, wszystkich obozów koncentracyjnych, czystek komunistycznych, emigracji i życia pod ruskim butem przez kolejne 50 lat. Nie mówiąc już o tym ile żołnierzy zgineło z USA, Francji,
Ukraincy zostali zmuszeni do obrony


@BayzedMan: zostali zmuszeni decyzja nie Putina, a Żeleńskiego, gdyby nie on to mogliby uciec stamtąd. Wiem że wasz skrypt z Kijowa mówi że wszyscy ukraincy to bohaterowie i są chętni do walki.
@pieknylowca: Sam nie wiesz nawet do czego pijesz xD
Ukraińcy mieli dużo czasu na emigrację ponieważ amerykanie miesiące wcześniej bili na alarm że Rosja planuje inwazję a sama Ukraina była przygotowywana do wojny od 2014 roku od kiedy Rosja zajęła Krym i Donbas, także nie zesraj się xD
  • 0
@PedzacaGuma to nie działa w ten sposób. Popatrz sobie na początki operacji Barbarossa. Ruskich były całe masy, alle bez sprzętu i taktyki nic nie mogli zrobić. Tak samo było w naszej kampanii wrześniowej