Wpis z mikrobloga

Piotr 27 Kraków

Zgłoszenie 351c5c6e96dc5fc8 z dnia 2023-03-13 23:04:04

Imię: Piotr
Wiek: 27
Miejscowość: Kraków

Kim jestem?
Jestem kimś pomiędzy introwertykiem, a ekstrawertykiem. Potrafię się dobrze bawić, ale lubię też posiedzieć w domu. Jestem raczej cichy, a small talk nie jest moją mocną stroną. Jednak potrafię rzucić celną ripostę albo zabawny tekst. Mam poczucie humoru i kocham się śmiać. Do wielu rzeczy podchodzę bardzo racjonalnie i poważne decyzje muszą być prze zemnie dobrze przemyślne (zdarza mi się być spontanicznym). Zawodowo zajmuję się grafiką 3D. W pewnych kwestiach jestem już ustawiony życiowo.

Wygląd
189cm, szczupła budowa, 70kg

Zainteresowania
Kocham jeździć samochodem na wycieczki. Uwielbiam również jeździć na rowerze więc fajnie gdybyś też lubiła. W wolnych chwilach zajmuję się modelarstwem. Interesuję się też motoryzacją. Obejrzę dobry film albo serial. Gram też w gry komputerowe. Jak mi się bardzo nudzi to i nawet remont zrobię.

Czego oczekuję?
Fajnie jakbyś miała gadane, była pełna energii i nie bała się czasem przejąć inicjatywy. Możesz być nawet trochę szalona. Czasami brakuje mi małego impulsu do działania więc mogłabyś mi taki impuls dawać. Miło by było gdybyśmy mieli podobne zainteresowania, ale w tej kwestii jestem bardzo otwarty. Generalnie to partnerki, z którą mógłbym utworzyć stały związek.

Jak wyobrażam sobie idealny dzień z drugą połówką?
Idealny dzień to dzień spędzony na świeżym powietrzu, wypełniony różnymi aktywnościami, ale z miejscem na chwilę leniuchowania i odpoczynku.

Stosunek do ślubów, dzieci, używek
ślub tylko państwowy
dzieci - nie
alkochol i inne używki - okazjonalnie

Kliknij tutaj jeśli zainteresowało cię to zgłoszenie
Kliknij tutaj jeśli chcesz umieścić własne zgłoszenie

#mirekszukazony #zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #mirekszukazonykrakow #mirekszukamirabelki
  • 12
  • Odpowiedz
@Ulfric_Stormcloak: nie wiem, po prostu kolarze zawsze szukają laski, która z nim będzie jeździć gdzieś, mnie to bawi, bo jakoś nie widać, żeby miłośnicy piłki szukały laski do oglądania/grania meczyków, albo siatkarze szukali laski, która będzie z nimi grała w siatkę x)

zauważyłam też, że zazwyczaj kolarz opisze się tak, ze opis pasuje do każdego, co też jest zabawne - czesem lubię być sam, a czasem lubię spotkać się ze znajomymi,
  • Odpowiedz
po prostu kolarze zawsze szukają laski, która z nim będzie jeździć gdzieś,


@zbrodnia_i_kawa: faktycznie, bez sensu. ja jezdze np motocyklem i jak widzę ze kobieta np. na tinder, tez jezdzi, to od razu daje w lewo xD

jeszcze tego brakowałoby żebym chciał isc pojezdzic aby odpoczac od ględzenia starej, pacze w lusterko a ona jedzie swoim motocyklem za mną, i potem suszy mi łeb na stacji benzynowej "łeeeee anon, dlaczego nie
  • Odpowiedz
@MirekSzukaZony: opis poszukiwanej partnerki prawie jak ja, ale nie jestem szalona, odważna i spontaniczna owszem xD Ale za stara jestem. Powodzenia życzę, bo opis fajny i mam nadzieję, że się nie zmarnuje ;)

@DzazesOrozes Sprawdzają się takie związki, serio. Kwestia uzupełnienia i dopasowania. Sama szukam partnera bardziej intro, bo z innym bym się zajechała ( ʖ̯)
  • Odpowiedz