Wpis z mikrobloga

Uwaga, powtarzam, Konfederacja wcale nie jest młodzieżówką PiS!
A jak tam wasze doświadczenia z rozmowami ze zwolennikami partii przenajświętszej?

I to napisane chwilę po aferze, gdzie ten "margines" doprowadził młodego chłopaka do samobójstwa.

Ale serio, to jakaś zorganizowana akcja? Bo od jakichś dwóch tygodni non stop tu widzę Konfederatów wypisujących peany o PiS, albo alternatywnie nadających na "totalną opozycję", czy cokolwiek tam na TVP dziś było.

#neuropa #bekazprawakow #piskonfajednolajno #polityka
a.....s - Uwaga, powtarzam, Konfederacja wcale nie jest młodzieżówką PiS!
A jak tam w...

źródło: Web capture_13-3-2023_141247_wykop.pl

Pobierz
  • 13
A jak tam wasze doświadczenia z rozmowami ze zwolennikami partii przenajświętszej?


@aegispolis: Nie mam dobrych doświadczeń niestety :/

@Lestko - nawiedzony manipulator
@Sam_w_domu nawiedzony jeszcze bardziej
@kleopatrixx opłacony funkcjonariusz robiący spam
@USSCallisto agresor
@Aik32fr45yd nawiedzony
@chadaffi obsesja na punkcie PO, pisowiec, ale to w sumie partie tożsame
@wojna szur
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SOLDIER_OF_FROGTAN: Dlatego ja się trochę zastanawiam, czy to już są Kuce liczące na to, że im coś PiS odpali, czy może jeszcze trolle z PiS, które mają przekonywać kucy, że PiS wcale nie taki zły, jestem konfederatą, zaufaj mi. W końcu im, czy Ziobrze też by było na rękę wchłonąć to co tam zostało w tej Konfederacji. Nawet jakoś w te typowo szurskie nuty, jak jedzenie robaków, PiS ostatnio znacznie chętniej
@aegispolis: Myślę, że te najstarsze i teoretycznie "kumate" w swoim środowisku kuce typu sorki, zięby, lestki itp. aż przebierają kopytkami na myśl o koalicji z pisuarem i wywołanym tak "bólu dupy lewaków" XD
Moim zdaniem, dr mem już przestawił im tam wajchę, wskazał wyraźny kierunek i stąd ta neoficka pisowskość i szukanie punktów styku.