Wpis z mikrobloga

@Ebebepuu73838: Ona nie jest najśliczniejsza. Chodzi o to, że masz wyidealizowany obraz tej laski, bo się zauroczyłeś i nie widzisz w niej żadnych wad. Dlatego poznając dużo innych lasek zobaczysz, że ona nie jest wcale taka fajna i spodobają Ci się inne.

Ewentualnie skoro Ci się tak podoba to postaw wszystko na jedną kartę i idź z nią na herbatę, spróbuj pocałować czy coś, co Ci szkodzi. Ale jak jesteś w
@Ebebepuu73838: Spróbuj tak. Weź zdjęcie jej twarzy, włącz w programie graficznym i co kilka sekund włączaj, i co kilka sekund wyłączaj odbicie lustrzane, aż zaczniesz dostrzegać wszystkie defekty jej twarzy. Zdaj relację z efektów.
@LatajacyJeczmien: nie jestem we friendzonie, nawet jej dobrze nie znam bo to koleżanka kumpla, niby dostał kosza niedawno (po długich staraniach i trochę się załamał) więc ja nie chcę być wężem i żeby ktoś miał do mnie żal i się w to nie #!$%@?, po prostu czekam na rozwój wydarzeń by przeanalizować czy mogę do niej startować (choć i tak mam szansę 1%)
nie jestem we friendzonie, nawet jej dobrze nie znam bo to koleżanka kumpla, niby dostał kosza niedawno (po długich staraniach i trochę się załamał) więc ja nie chcę być wężem i żeby ktoś miał do mnie żal i się w to nie #!$%@?, po prostu czekam na rozwój wydarzeń by przeanalizować czy mogę do niej startować (choć i tak mam szansę 1%)


@Ebebepuu73838: Rozumiem, #!$%@? sytuacja, możesz ewentualnie z nim pogadać,
@LatajacyJeczmien: nie znam jej na tyle żeby powiedzieć co oferuje jednak poza ładną buzią to zajebiste zgrabne ciało, super dupsko i ogólnie wygląda jak idealne wyobrażenie dziewczyny imo
W #!$%@? pasuje do moich kryteriów i weź #!$%@? bądź z taką, to jest nierealne w moim przypadku, wiem że te cechy w długoterminowym związku nie mają aż takiego znaczenia ale jak kiedyś z powodzeniem myślałem że mogę być z dupą 6/10 to