Wpis z mikrobloga

@marcinpodlas8: Dla mnie bzdura. Mozliwe jedynie lokalne kontrataki zeby ich odrzucic, w co tez watpie. Do czasu kiedy nie beda mieli calego zachodniego sprzetu u siebie, razem ze zgraniem i przygotowaniem, to go nie rusza. Oni maja plan na wiosenna kontrofenyswe (beda wybijali korytarz na poludniu tak zeby odciac ten korytarz ktorzy maja teraz ruskie z krymu) potem gruzuja most, i Putin albo siada do negocjacji albo zaczyna sie jego koniec.
@RafDan: a jak sie przebic przez te pola minowe podobno na 5-6km glebokie wg skrzypczaka? mowi, ze na korytarz jest zbyt pozno, bo jak sie przebic przez ufortyfikowana juz strefe
@multypa: Ciężko mi jako szarakowi podważać zdanie generała, ale powiem tak: po pierwsze wiele razy jego opinie byly mylne, i mam nadzieje ze tym razem bedzie podobne. On, jak i wiekszosc ludzi komentuje to co widzi, to co mysli. Problem jest taki, ze nie maja wiedzy od srodka - nie wiedza co dostarcza USA, nie wiedza jaki jest plan USA&NATO. Nie wiedza jakie jest realne rozpoznanie... wiec to takie gadanie. USA
@marcinpodlas8: jeżeli ruskie mają takie info o dużym zgrupowaniu to głupotą z ich strony by było nie wykonanie na wojska ukraińskie ataku z powietrza. ogółem dziwi mnie fakt, że ruskie tak rzadko wykorzystują ataki z powietrza na pozycje wroga.