Wpis z mikrobloga

@LazyInitializationException:

Ok, jasne. Nie oczekuję jakichś super zarobków, wynajęcie kawalerki w średnim standardzie w ciepłym klimacie, utrzymanie małego prostego samochodu, przejażdżki po okolicy. Wszystko. Po prostu chcę zrobić za młodu co mogę w kierunku zapewnienia sobie takiego życia w ciepłym klimacie w przyszłości.

W zasadzie widzę siebie tak w Hiszpani jak w Południowej Francji, Włoszech, Chorwacji, na Florydzie.

Warto w ogóle myśleć o pracy Azure/Cloud DevOps? Przewagą jest możliwość zdobycia certyfikatów.
@sneak_peek:
Powiem szczerze, że nie myślałem nawet o tym. Ale przykład Malty. Kraj, który w zasadzie nie ma niczego w tym rzek, jezior. Wodę odsalają i w zasadzie patrząc na relacje tamtejszych emigrantów na yt nikt braku wody tam do minusów nie zalicza. Podobnie Dubaj. Myślę, że to jest też tak, że mając na szali przesiedlenie ;) całej Hiszpanii, Włoch, południowej Francji czy Włoch cywilizacja znajdzie sposób na dostarczenie tam wody.
@grzesiek_ze_stycznia: Będzie super ciężko, co mogę polecić ucz się jak najwięcej. Jeżeli chcesz iść typowo w Azure w trakcie ucz się jeszcze M365 i Windows Server bo często są łączne te technologię. Rób dużo certów, może po czasie uda ci się trafić do środowiska gdzie są używane ww. technologie. Polecam firmy które się typowo w tym specializują, omijaj jakieś firmy co mają podstawowe infrastruktury a tam 5 użytkowników, celuj w firmy