Wpis z mikrobloga

Brakuje mi jego, bo ta relacja była jedyna rzeczą która mnie ratowała. Codziennie myślałam o nim, o naszej przyszlosci. Planowałam w głowie ślub, dzieci, marzyłam o nas. Odkąd go nie ma, jest tak sobie. On się w kimś zakochał, odkochał się we mnie jeszcze gdy byliśmy razem, ja nie potrafiłam dać szansy drugiemu chłopakowi, bo w sercu nadal go kochałam i chyba do dzisiaj go kocham. W środę mam psychologa to porozmawiam na ten temat o tym, bo już jestem wymęczona tą ponad roczną tęsknotą. On już jest szczesliwy, a ja nie potrafię pójść do przodu. Nie potrafię, trzymam sie jednego miejsca, a ból nie odchodzi. #zalesie #zwiazki
  • 6
@tesknilam_: może znajdź sobie jakieś hobby, zawsze jak zbiera Ci się na złe myśli to się tym zajmij... a życie samo przyniesie coś dobrego. Najgorzej to się zamknąć w sobie i zdziczeć. Sam to przeżywałem, a z opresji wyciągnęła mnie moja dawna pasja - pływanie. Przyznam szczerze, że miałem też kolegę, który też lubił pływanie więc nie byłem sam, miałem z kim pogadać. Po kilkunastu miesiącach było lepiej, udało mi się