Wpis z mikrobloga

@JackBauer: Widzę, że Ci się zielony robot na mózg rzucił, ale znaj moje dobre serce wytłumaczę Ci jak niedorozwiniętemu. Jeśli chcesz srać po tagach to sraj po tagu do tego przeznaczonym, nie wiem co wy tam macie #bekazwindowsphone czy coś w ten deseń. Już rozumiesz? Czy Ci się zawartość głowy zawiesiła od nadmiaru informacji?
@JackBauer: Co w tym śmiesznego? System dziala? Działa? Nie widzę w tym nic pechowego. Sam używałem androida przez jakiś czas i nie wyobrażam sobie powrotu. Ten tag, jest po to, abyśmy się mogli wymieniać, spostrzeżeniami, niusami, aplikacjami oraz innymi związanymi tematem. Poki co to chmara androidziarzy zasyfiają tag jakimis #!$%@?. Pod każdym tematem i zapadają swoje. Widać, że ferie się zaczęły. Ciśnijcie sobie bekę pod swoimi tagami, nic nam do tego.
@JackBauer: Gdzie ja się zachwycam? :D Napisalem, że działa :D I ze do andruta nie wrócę :D Lektury nadrabiaj, bo masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. System jak każdy - nie jest idealny, nikt tu sie nim nie zachwyca, piszemy również o tym co nam nie pasuje.
@Grzesio87: Człowieku, po co te docinki?

System dziala? Działa? Nie widzę w tym nic pechowego. Sam używałem androida przez jakiś czas i nie wyobrażam sobie powrotu.


W jasny sposób przedstawiłeś, że wg. ciebie WP > Android, tylko kogo to obchodzi? Nikt o to nie pytał.
@Grzesio87: Nie wiem jak można zrobić mema, żeby jeszcze bardziej wskazywał na powiązanie z WP. Mam dodać świecące i skaczące napisy w tle "Windows Phone"? Z Androidem, iOsem, czy czym tam jeszcze nie ma to związku...