Wpis z mikrobloga

Jest jakiś sposób by przestać myśleć o przeszłości? Zmarnowałem czas 14-18 nie podrywając, nie całując, i nie ruchając żadnych dziewczyn. Mogłem zrobić coś ze sobą i w kwestii dziewczyn lecz zamiast tego zacząłem wpadać w błędne koło przegrywu oraz incelskiego #!$%@?. Tak to bym miał chociaż doświadczenie w tych sprawach i było by mi łatwiej. Mam 19 lat a czuje że moje życie się skończyło. Jestem zaburzoną #!$%@?ą.

#incel #depresja #przegryw #stulejacontent
  • 17
@Ebebepuu73838 to ze jestes młody i dopiero wkraczasz dorosłość to racja, nic Ci nie przepadło. Ale jak jestes juz po liceum to troche jednak przepadło, tam było najwiecej możliwości na znajomosci i miłości szkolne. To akurat strata. Życia nie przegrales, nawet nie zacząłeś.
@Ebebepuu73838: wyluzuj trochę, ledwo co dorosły i już takie podejście. Nie ma co się z tym śpieszyć moim zdaniem. Po 30 dopiero robi się mały wybór dziewczyn, masz jeszcze dużo czasu.
@paxV8M: Nie #!$%@?, nie podchodzę tak do tego i jak mówię że jestem 6/10 to znaczy że tak jest chyba, napewno wyglądam lepiej niż chłop na zdjęciu
Nie wszystkie wykopki wyglądają jak truecele inteligencie