Wpis z mikrobloga

@shavack: ale taguj #jp2gmd

wiecie co jest najgorsze? To, że na każdy taki upubliczniony przypadek przypada pewnie 100 kolejnych, które nie zostały nagrane i społeczeństwo nigdy się o nich nie dowie.

Żal mi tych wszystkich ziomeczków cierpiących w samotności ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ciekawe jak normictwo w głowie łączy swoje przeświadczenie że ludzie są generalnie mili z takimi przypadkami.


@olaf_wolominski:

Ludzie generalnie nie mordują innych.
Ludzie generalnie nie gwałcą innych.
Ludzie generalnie nie ukrywają pedofilii.
Ludzie generalnie nie prowadzą po pijaku.

Teraz rzucaj linkami o tym jak ktoś kogoś zamordował, ktoś kogoś zgwałcił itp. itd.
W ten sposób wyjaśnisz głupiego normika, że "hehe, patrz debilu, ludzie generalnie gwałco, mordujo etc." xD

Bo w jaki
@kontonr77: Co ty #!$%@? w ogóle? XD Prędzej z człowieka który być może mógłby zostać "wartościowym" członkiem społeczeństwa tworzy wrak człowieka albo go niszczy w różnym stopniu w zależności od typu prześladowania i jego nasilenia. Poza tym co za lenistwo? Jak chłopaczek w podstawówce który jest np. chudy i mniejszy od innych i dlatego jest celem prześladowań jest niby leniwy? Co jak zabije swoich prześladowców robiąc np. strzelaninę jak w jakimś
@olaf_wolominski: Na wzrost nigdy nie narzekałem ale byłem gruby, kiepsko się ubierałem, z higieną miałem też jakiś problem no i zakola od 19 roku życia które sprawiały, że miałem kompleksy przez jakiś czas. Byłem też prześladowany w szkole podstawowej, a w gimnazjum się sporo #!$%@?łem, nawet z grupami więc nie piszę o tym z poziomu jakiegokolwiek przywileju. Na co dzień, dorośli ludzie są wobec siebie mili/darzą siebie szacunkiem.
Skoro jest tak jak mówisz to dlaczego swojego czasu jedyne co robiłeś to byłeś niemiły dla przegrywów?


@olaf_wolominski: nawet nie wiem o czym mówisz xD
Na wykopie generalnie często bywam niemiły, ale obstawiam, że jak zwykle moje bycie niemiłym sprowadzało się do tego, że wyśmiewałem takie twierdzenia jak z tego postu, czyli generalizowanie przez przegrywów, że wszystkie normiki złe.