Wpis z mikrobloga

A wiecie co jest najgorsze? To, że na każdy taki upubliczniony przypadek przypada pewnie 100 kolejnych, które nie zostały nagrane i społeczeństwo nigdy się o nich nie dowie.
Żal mi tych wszystkich ziomeczków cierpiących w samotności ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #polska #szkola #pruszkow
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 31
@kontonr77: a z drugiej strony wielu kończy na sznurze.
Czy te pozytywne przypadki są warte tych negatywnych? No tak średnio bym powiedział.
Jeśli zysk społeczeństwa okupiony jest cierpieniem jednostek to po co nam takie społeczeństwo?
  • Odpowiedz
@shavack: ale taguj #jp2gmd

wiecie co jest najgorsze? To, że na każdy taki upubliczniony przypadek przypada pewnie 100 kolejnych, które nie zostały nagrane i społeczeństwo nigdy się o nich nie dowie.

Żal mi tych wszystkich ziomeczków cierpiących w samotności ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Ciekawe jak normictwo w głowie łączy swoje przeświadczenie że ludzie są generalnie mili z takimi przypadkami.


@olaf_wolominski:

Ludzie generalnie nie mordują innych.
Ludzie generalnie nie
  • Odpowiedz
@kontonr77: Co ty #!$%@? w ogóle? XD Prędzej z człowieka który być może mógłby zostać "wartościowym" członkiem społeczeństwa tworzy wrak człowieka albo go niszczy w różnym stopniu w zależności od typu prześladowania i jego nasilenia. Poza tym co za lenistwo? Jak chłopaczek w podstawówce który jest np. chudy i mniejszy od innych i dlatego jest celem prześladowań jest niby leniwy? Co jak zabije swoich prześladowców robiąc np. strzelaninę jak w
  • Odpowiedz
@olaf_wolominski: Na wzrost nigdy nie narzekałem ale byłem gruby, kiepsko się ubierałem, z higieną miałem też jakiś problem no i zakola od 19 roku życia które sprawiały, że miałem kompleksy przez jakiś czas. Byłem też prześladowany w szkole podstawowej, a w gimnazjum się sporo #!$%@?łem, nawet z grupami więc nie piszę o tym z poziomu jakiegokolwiek przywileju. Na co dzień, dorośli ludzie są wobec siebie mili/darzą siebie szacunkiem.
  • Odpowiedz
Skoro jest tak jak mówisz to dlaczego swojego czasu jedyne co robiłeś to byłeś niemiły dla przegrywów?


@olaf_wolominski: nawet nie wiem o czym mówisz xD
Na wykopie generalnie często bywam niemiły, ale obstawiam, że jak zwykle moje bycie niemiłym sprowadzało się do tego, że wyśmiewałem takie twierdzenia jak z tego postu, czyli generalizowanie przez przegrywów, że wszystkie normiki złe.
  • Odpowiedz
Ciekawe jak normictwo w głowie łączy swoje przeświadczenie że ludzie są generalnie mili z takimi przypadkami.


@olaf_wolominski: No jak łączy? Wierzą nieświadomie w hipotezę sprawiedliwego świata, więc jeśli taki chłopaczek był skopany przez kilkunastu to widocznie sobie zasłużył, bo jeśli by go nie bili to byliby dla niego mili.
  • Odpowiedz