Wpis z mikrobloga

Proboszcz 14 października 2018 roku. Ogarnięty, zadbany, przystrzyżony. Wypowiada się logicznie i mądrze na różne tematy. Na galę FAMEMMA 2 wybrał się w garniturze, koszuli i założył eleganckie buty. Dziś po pobiciu i urazie mózgu oraz kilku latach spożywania alkoholu jest cieniem człowieka.
#danielmagical #proboszcz #ksiadztv
Pobierz raszko754 - Proboszcz 14 października 2018 roku. Ogarnięty, zadbany, przystrzyżony. W...
źródło: proboszcz 14 pazdziernika 2018
  • 5
@raszko754: W sumie przykro się na to patrzy, bo faktycznie meduz aka proboszcz był w miarę normalnym, dbającym o siebie chłopem. Myśle że takim zapalnikiem było zerwanie z kobietą życia, pójście grubo w alkohol i patostrumyki, później paka i mamy wrak człowieka. Z drugiej strony nie rozumiem rodziny probcia. Skoro mają 8 mieszkań, bo tak dzisiaj gadali na strumyku, to czemu nie wezmą go przymusowo do jakiegoś monaru czy coś? Przecież
@anonimek123456:

Smutno ci? Nie ma miejsca w chwilizowanym świecie na takich ludzi.

Hurr durrr ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie napisałem nawet, że mi smutno, bo nawet jakby proboszcz zamienił się w warzyło, to byłoby mi to obojętne. Jedyne co jest w tym wszystkim przykre, to że łatwo się #!$%@?ć ze stołka przez swoją głupotę idąc w jakieś cugi alkoholowe i pochodne.

Myśle że takim zapalnikiem było zerwanie