Wpis z mikrobloga

  • 214
@Dominek: Ale wiesz mordzia że jak baba coś mówi to znaczy że chce na odwrót więc no jako gentleman muszę spełnić jej prośbę ( )
  • Odpowiedz
@Wanzey: zagram adwokata diabła i powiem, że Julia to w ostatnich latach szalenie popularne imię. U córki w klasie jest 9 sztuk na 15 dziewczynek.
  • Odpowiedz
@Wanzey: skoro tylko nagrała to pewnie żaden problem żeby się publicznie wyrzekła tamtych przyjaciół i wsparła ofiarę osobiście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Dominek: nie znam szczegółów sprawy ale ona okazuje skruchę. Publicznie pisze że jest głupia i nie umie powiedzieć nie, że jest jej wstyd że tam była.

Tak nie robi osoba która ma #!$%@?. Tylko bardziej w stylu pretensji że przecież tylko nagrywalam i nic nie zrobiłam itp.

No chyba że się na tym nagraniu śmiała i ja ta bawiło imponowało itp.

ale szczerze mówiąc nie mam ochoty oglądać nagrania jak
  • Odpowiedz
@r5678: tak robi laska, której jedynym planem na życie, jest wyglądanie ładnie i znalezienie bogatego bolca co jezdzi ferrari i ma w h** mieszkanie w wawie i na mazurach wille i łajbe.

A chlopak co dostał w #!$%@?ę, #!$%@? z nim, gdyby nie wyszlo na swiat, to laska by siedziała cicho
  • Odpowiedz
@Winsomeboy: ale nie powinni jej tak dojeżdżać, bo to podchodzi pod zachowanie jak na filmiku - zbiorowy lincz. Jak najbardziej należy jej się odpowiednia kara (jak i wszystkim pozostałym uczestnikom), ale wyzywanie jej i wjeżdżanie na siłę na psychę przez tysiące osób w takim momencie jest niepotrzebne.
  • Odpowiedz