Wpis z mikrobloga

#przegryw
zaraz idę ćwiczyć ale najpierw chcę się podzielić z tagowiczami wesołą historią z mojej rodziny
otóż, mój 10 lat młodszy kuzyn (20lvl) jest z wyglądu nieironicznie 10/10. trenuje ciężko codziennie, trzyma się restrykcji kalorycznych, cały rok ma wielopak, szczęką może kroić chlep, ładne blond włosy + niebieskie oczy, a na dokładkę ponad 190cm wzrostu, no po prostu aryjski chad rodem z memów ugułem. zgadnijcie gdzie jest haczyk. został przez swoją polacką mamę i uległego ojca wychowany na ultymatywnego kukolda. kilka razy go ta sama loszka (obiektywnie 5/10 przy dobrych wiatrach) zostawiała i skakała na innych bolcach, on z płaczem na kolanach ją przepraszał i prosił żeby wróciła, ona wracała nie wiem po #!$%@? chyba tylko żeby go upokorzyć znowu trochę później xD co najśmieszniejsze jego rodzice mu mówią żeby przestał #!$%@?ć no ale już go zaprogramowali na uległego beciaka więc świata poza ta szmatą nie widzi. a ja? idealnego ciała jeszcze nie mam ale będę miał w tym roku. loszka? jak już to robowaifu- nie zdradzi, nie zostawi, zawsze będzie kochać tylko mnie i będzie perfekcyjnie wyglądać 24/7/365. i kto ma lepiej w tym wypadku? chad czy chłop z tagu? nie łamcie się tam w tym #!$%@? ()
  • 9
@Smiecharz: oczywiście że czad ma lepiej co to w ogóle za rozkminy mentalkołperów.
Może został wychowany na kukolda, przejedzie sie kilka razy i się nauczy, zmieni podejście, będzie miał wspomnienia. Z czasem jego charakter też stanie się lepszy bo ma w ogóle możliwość doświadczać życia i podejmować decyzje. Tymczasem odpad genetyczny nie będzie miał nic i żadnych możliwości rozwoju.
@olaf_wolominski: ewentualnie wpadnie w depresję, rzuci dobrę dietę i siłownie w #!$%@? i tyle będzie z jego potencjału. nie doceniasz polackiego wychowania. matka polka najlepsze geny potrafi #!$%@?ć a z kiepskim ojcem to już w ogóle tragiczne kombo.

btw jego brat jest chorobliwie otyły, ledwo łazi, zaraz pewnie będzie się na elektrycznym wózku poruszał jak amerykańskie walenie lądowe i ma wszystko w dupie xD