Wpis z mikrobloga

#ukraina #wojna #rosja #historia #polska

Polscy ochotnicy walczący w Bachmucie przeciwko armii rosyjskiej. Podobnie jak w 1920 r., Polacy i Ukraińcy ponownie walczą ramię w ramię na Ukrainie z rosyjskim imperializmem.

Tak po stronie bolszewików też walczyli Ukraińcy a o tym jak ich rodakom odwdzięczyła się XD rosja przeczytasz poniżej.

https://ciekawostkihistoryczne.pl/2018/02/28/gwalt-na-calym-narodzie-zadnego-kraju-sowieci-nie-potraktowali-z-taka-brutalnoscia-i-zbrodnicza-nienawiscia/
Pobierz Bobito - #ukraina #wojna #rosja #historia #polska 

Polscy ochotnicy walczący w Bachm...
źródło: Fq7o9ecXoAAZ04G
  • 13
@Bobito: Zawsze jestem pełen podziwu jak widzę w filmach z Ameryki, jak dbają o flagę, tą całą otoczkę składania i samo składanie flagi jak i sposób składania, a u nas? jak zawsze XD Jebnęli flagę w kratkę jak ceratę ze stołu i cześć :D
chłopy na wojnie walczą o nasze bezpieczeństwo a typ daje #!$%@? o zagięcia na fladze. No litości. Żelazka może zapomnieli wziąć z Polski.


@pozdroxxx666: myślę, że wiele osób nie potrafi funkcjonować w dzisiejszym świecie stąd decydują się na wyjazd na Ukrainę i walczenie, a nie myślą "idę walczyć za Polskę", przekaz medialny jaka Ukraina jest fajna, a Rosją zła jest doskonałą do tego wymówka.
@pozdroxxx666: Po prostu jestem zdania, że mimo że ktoś robi coś heroicznego nie powinno się wyrażać publicznego poparcia na bezczeszczenie symbolu krajowego, a poprawne złożenie flagi zajmuje całe kilka sekund więcej (a jako osoby z przeszkoleniem wojskowym, na pewno o tym wiedzą). Tak, jestem im wdzięczny i szanuję ich za to co robią. Ale nie martw się, tak samo mnie boli jak widzę te napisy z miejscowościami na fladze, albo sportowców
sayanek - @pozdroxxx666: Po prostu jestem zdania, że mimo że ktoś robi coś heroiczneg...