Wpis z mikrobloga

@Aguirre_gniew_brzozy: super! Będę pisał, jak tylko będę miał jakieś pytania głębsze czy będę chciał robić oględziny takiego motycykla.
Miras, pytanie na razie proste - czy bralbys drugi raz i czy coś lepsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) z wyglądu zajebiście mi się podoba, musi mieć ABS i przedział 10-15k
@programista3k będziesz wiedział jakie to modele motocykli są dławione?
@Pandafiata no, myślę że na trasę takie owiewki jak najbardziej
będziesz wiedział jakie to modele motocykli są dławione?


@interpenetrate: nie, z tego co pamiętam fazery i hornety ale tymi kilkoma koniami bym się nie przejmował. Ogólnie jest taki trend że naked mają nieco słabsze te silniki za to charakterystyka jest bardziej przystępna. No i pewnie wpływa to na żywotność jednostki, tym bardziej że sporty używane są często bardziej wymęczone i im te konie uciekają też.
@interpenetrate:

Nie to że na er6n i er6f siedzi się mniej więcej tak samo, tylko że pozycja na tym "ścigaczu" będzie inna niż na typowym ścigaczu gdzie się jest bardziej pochylonym, bo ten model kawasaki jest łączony z napędem, dobrze rozumiem?


Oba er6n i wersja z owiewkami ma ten sam silnik, który jest tym samym co w Versys(nieco zmienionym)
@interpenetrate zależy od moto, ale pozycja się różni. na nakedach siedzisz coś jak na rowerze, jesteś bardziej wyprostowany, na szlifierce pochylony, nogi zgięte. no i jak napisała reszta, praca silnika, inaczej się wkręca naked, a inaczej scig
@interpenetrate: Swego czasu jeździłem Suzuki Bandit w wersji z owiewką (GSF 600 S), i na tej podstawie mogę powiedzieć, że ten kompletnie pod względem pozycji nie różnił się od nakeda. Więc zakładam, że tak samo ten Er6 w wersji z owiewką, to jest w zasadzie taki sam motocykl, co w wersji naked... tylko że oczywiście dodatkowymi plastikami. Co za tym idzie, pozycja na nim będzie raczej taka sama jak w nakedzie.
@interpenetrate: Z reguły jesteś bardzie wyprostowany, masz mniej ugięte nogi w kolanach. Poza tym kierownice są wyższe i szersze oczywiście. A co w środku, to już bardzo różnie. Mój np. mam to samo co w owiewkach, natomiast ma bardziej wyważoną mapę (łagodniejszą) niż w wersji z owiewkami.