Wpis z mikrobloga

@BadSebastian: gość często dobrze gada, zajebiste ma te materiały jak pyta "what is a woman?" szkoda że przy okazji jak to często bywa jest true katolikiem i np ws. aborcji kompletnie się z nim nie zgadza, mam takie naiwne marzenie, że kiedyś trafie na kogoś opiniotwórczego albo co jesszcze bardziej naiwne ugrupowanie polityczne w Polsce z którym się będę mógł zgodzić w 100%
Typie, ja ciebie zapytałem, co masz na myśli, a ty udajesz, że tego nei widzisz xD


@aegispolis: nie, ty od razu zestawiłeś mnie z własnej produkcji chochołem, żeby spróbować zmusić mnie do obrony tezy której nie postawiłem.

Ale odpowiadając na twoje pytanie z pierwszego zdania. Napisałeś "Konstruktem społecznym są np pieniądze".
Owszem. Pieniądze to abstrakcyjny koncept, i nie mam na myśli banknotów, bilonu itp. Tylko pieniądze jako abstrakcję. Są, istnieją, spełniają
Między innymi tak, obejmuje to również wszelkiego rodzaju urojenia( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ło #!$%@?, lewackie vademecun się odezwało, tak się składa, że trochę zainteresowałem się tematem wcześniej, to że nie brnę w te urojenia i nie stosuję na codzień tej wymyślonej nomenklatury jak "missgenderowanie" nie znaczy, że nie łapię o co chodzi( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BadSebastian: oczywiście, że nie łapiesz. Bo jak byś
@BadSebastian: Cytowanie tego zj@ba najlepiej świadczy o poziomie cytującego. Który jest taki niski że szura na dnie. Czemu konserwy zawsze liczą się z zdaniem jakiegoś idioty, który im głupsze i bardziej absurdalne daje wypowiedzi, tym ma większe poważanie wśród nich? xd