Wpis z mikrobloga

Czuję się niezrozumiały przez rodziców... Przez ludzi... Przez świat... Sam... Bez niczyjego wsparcia duchowego, emocjonalnego... Rozpadający się powoli w otchłani czarnej pustki samotności... Ja tylko chciałbym być zrozumiały... Ale każdy po prostu drwi sobie z mojego zachowania, z tego jaki jestem... Zamiast starać się zrozumieć drugiego człowieka... Lepiej po prostu powiedzieć mu wprost że jego zachowanie jest wredne... Dziwne... Chore...
Poznane osoby zaraz zakańczają ze mną kontakt, bo wiedzą... Że nic ciekawego w moim towarzystwie nie osiągną...

Witamy w świecie samotności... ( ͡° ʖ̯ ͡°) ()

#przegryw #depresja #samotnosc #pustka #zyciejestdodupy
Pobierz Akinori456 - Czuję się niezrozumiały przez rodziców... Przez ludzi... Przez świat... ...
źródło: f60b856b035e1636a52ffc72bc2ece84
  • 6
@Akinori456: Przede wszystkim nie jesteś wart poznania czy zrozumienia. W każdym z nas nie ma nic wyjątkowego. Nic wartego poznania. Codzienni wykonujemy te same czynności, a w międzyczasie przeżywamy nieistotne lokalne wydarzenia. 
To, że w twoim życiu pojawiła się jakaś forma patologii, nie czyni z ciebie i twoich doświadczeń czegoś wyjątkowego. Należy wyzbyć się poczucia wyjątkowości własnego życia. Nasza wartość i wyjątkowość niczym się nie różni od wartości i wyjątkowości przygodnie