Wpis z mikrobloga

Dzień dobry,

Piszę w sprawie realizacji zamówienia laptopów z sierpnia 2022 od #car4vip.

Składałem zamówienie, jako jeden z pierwszych przez allegro i do tej pory już z 4 razy przesuwał się termin, a moje zamówienie miało być realizowane w pierwszej turze dostaw.

Proszę o informację, czy dostaliście już swoje zamówienia, czy wszyscy czekamy. :thinking_face:
I proszę o aktualizację statusu dostawy.

#car4vip
  • 5
@joystern: nie ma co sprawdzać, koleś bierze pożyczki 0% przez allegro, i uchodzi mu to na sucho, myślę że allegro wie o tym ale i tak nic nie robi, też kupiłem w tym okresie od #car4vip i podobne teksty, że już wysyłamy do magazynu w warszawie a z tamtąd to już prosto do Pana. Koleś to cwaniak jak chcesz klasę z powrotem to musisz sam anulować zamówienie, bo wtedy nie grożą
Cześć,
ja wchodzę na drogę prawną z Car4VIP, byłem na policji i poszukuje również poszkodowanych osób, mamy do czynienia ze zwykłym wyłudzeniem. Ja zamówiłem kilkanaście MBP ponad rok temu, do dziś sprzętu nie ma, nie odbierają telefonów, nie odpisują na maile, nie odbierają poleconych od prawnika. Wszystkie realne metody skontaktowania się zawiodły. Zapraszam na priv, podam dane komendy/policjanta do którego można się zgłaszać.