Wpis z mikrobloga

@jarpaw: ja za to wpoję swoich dzieciom nienawiść do Ukraińców. Jak dzieci zobaczą ile razy z nimi mieliśmy i mamy problemów, same dojdą do takich wniosków ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba dzieciom pokazywać jak wygląda fałszywy przyjaciel, który mordował jego pradziadków i jak nie potrafi odciąć się od przeszłości, jednocześnie ją kultywując
@wojmad: co ty bredzisz kosmito? Mam sąsiadów Ukraińców i to są normalni ludzie tacy jak my? Polska i Ukraina przez tą wojnę stała się tak jakby jednym państwem. To są słowa wielu Ukraińców i Polaków. Razem jest nas 80 milionów co stanowi wielką siłę, która przyćmi upadających Niemców i azjatycką kremlowską hordę. Tacy jak ty wyginą w otchłani historii... jak dinozaury! Szalom!
@Gammaman: mając takich przyjaciół jak Ukraińców to wrogów nie potrzebuję. Ja również znam Rosjan i są normalnymi ludźmi. Jak byłem w Niemczech w październiku i jak usłyszałem od starej Ukrainki, że jesteśmy bratnim narodem to myślałem, że się udławię. Dopóki nie rozliczą się ze swojej przeszłości, dopóki będą na Ukrainie wisiały czerwono czarne flagi, to nie ma mowy o pojednaniu i będę stawiać znak równości miedzy Ukrainą a Rosją
Ogólnie to chciałem napisać, że nienawidzę ruskich i wpoję to dzieciom


@jarpaw: nie lubię takich cip jak ty co tylko potrafią pisać, idź na front i ich #!$%@? w takim razie, wtedy będziesz zasługiwał na szacunek za to że jesteś człowiekiem czynu, który walczy za swoje przekonania.

Teraz jedynie zasługujesz na mele w ryj za bycie internetową prujdupą.
KondominiumKatoSocjalistyczne - >Ogólnie to chciałem napisać, że nienawidzę ruskich i...

źródło: comment_LdlBMV7KRkINdJyB7cMZQgwsTzzZLb4p

Pobierz
@Gammaman: teraz to żeś walnął porównanie. Jest istotna różnica między tym co było 500 lat temu, a tym na czym dany naród buduje swoją tożsamość. Ukraina ma trzy potencjalne budulce swojej tożsamości. Kozaczyzna, Hołodomor i UPA. W porównaniu do Ciebie to mam trochę wiedzy historycznej i nie jestem ignorantem. W takim razie wskaż mi okresy, kiedy z Ukraińcami mieliśmy dobre stosunki? Nie chodzi mi o Wołyń, ale o to o czym
@jarpaw
kiedyś trochę nie rozumiałem jak babcia opowiadała, że najgorsze co w życiu widziała, to ruskie wojska, i to co się działo jak szli przez wieś... gwałcili, wydlubywali oczy, mordowali... a do niemców jakoś wydawało się miała sentyment wręcz pozytywny mimo, że zniszczeń tyle dokonali... zawsze wydawało mi się, że młode nowe pokolenie będzie stroniło od wojen, przecież lepiej robić interesy i żyć w spokoju.

no ale nie z ruskimi... wszystkie cechy