Wpis z mikrobloga

Bardziej od kacapów nienawidzę tylko rusofobów. To znaczy tak naprawdę to nie nienawidzę ani jednych, ani drugich, ale nie wiem, jak to inaczej powiedzieć.

Chodzi o wszystkie miernoty, dla których okropieństwo wojny legitymizuje ich karykaturalną nienawiść do wszystkiego, co rosyjskie, włącznie z Tołstojem, Bułhakowem czy „pierogami ruskimi”. Tak, to o was mowa.

Chciałbym wam powiedzieć, że to, co czujecie do setek milionów istnień, które kiedykolwiek w historii śmiały być rosyjskie, to emanacja żądz, które targały zbrodniarzami UPA czy sowieckim katom z NKWD. Jest również tą samą żądzą, która targa obecnie wszystkich wypchanym kłamstwem i propagandą Rosjan, których cieszą zbrodnie ich żołnierzy w Ukrainie. To czyni was właściwie braćmi. Jak wam się podoba takie rodzeństwo?

Jesteście karmówką na której żerują obrzydliwe jaszczury rosyjskiej propagandy. To właśnie wy jesteście zachodnimi „nacystami”, którymi straszy się kontrolowaną przez kremlowski reżim cześć rosyjskiego społeczeństwa, stygmatyzowanego przez was za biedę i niezaradność. I - jakże ciężko to powiedzieć - jest w tym trochę racji, bo z żądzami nazistów także łączy was nić braterstwa. Fajna rodzinka.

#ukraina #rosja #niepopularnaopinia #takaprawda #bekazpodludzi
KRCZVSK - Bardziej od kacapów nienawidzę tylko rusofobów. To znaczy tak naprawdę to n...

źródło: C7D6EC31-F2B2-43B1-B70D-86138F04F5E6

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bardziej od kacapów nienawidzę tylko rusofobów. To znaczy tak naprawdę to nie nienawidzę ani jednych, ani drugich, ale nie wiem, jak to inaczej powiedzieć.


@KRCZVSK: Coś w stylu "Nie jestem rasistą, ALE..."
  • Odpowiedz
@KRCZVSK: Hej, fajnie ujęte coś co też mi siedzi w głowie od długiego czasu! Nienawiść i bestialstwo usprawiedliwiane i racjonalizowane tym że "przeciez to oni zaczęli" bez chwili zastanowienia że wpadamy w kolejne pętle uprzedzeń przez które następne pokolenia będą się mordować i nienawidzić w imię jakiejś spaczonej wizji sprawiedliwości.
  • Odpowiedz
@KRCZVSK: serio, k---a serio możesz być tak ślepy oi łatwowierny wiedząc jakie hasła głosi rosyjska propaganda i jak entuzjastycznie jest odbierana przez ruskie społeczeństwo?

Tutaj ogień trzeba zwracać ogniem, przeciętny rosjanin powinien bać się wypełznąć ze swojej ruskiej nory, wtedy może coś im zacznie we łbach sztymowac, że może faktycznie ktoś poza russia today może mieć inna rację
  • Odpowiedz
@JanuszKarierowicz: Ten dziwny powód to rodzina z Rosji, która gdyby coś takiego ona zrobiła, to by mieli wjazd smutnych panów rano, skazanie z d--y na 20 lat i codzienne gwałty aż do znudzenia. No ale wiadomo dla śmieciowego wypoka Twojego pokroju życie jest czarno-białe i liczą się tylko plusy i żeby mama na czas obiad dała. Mam znajomą rosjankę która dużo pomaga, szczególnie swoim ukraińskim przyjaciołom - od organizacji miejsca
  • Odpowiedz
  • 0
@KRCZVSK
Przytaczasz tutaj Tołstoja który żył w kompletnie innym państwie niż współczesna Rosja. Co tu się w ogóle o--------a? xD Chłop się urodził długo przed Bolszewikami, a ty go przywolujesz w kontekście tej czerwonej komuszej zarazy?
  • Odpowiedz
Powinno się wypalić do gołej ziemi całą Rosję, może być


@KRCZVSK: k---a nie mogę
@Disscord93: czym różnisz się od Rosjan chcących wypalić do gołej ziemi Ukrainę, bo wierzą że żyją tam naziści. Ty za to wierzysz, że wszyscy Rosjanie to zwierzęta, kierują Tobą te same instynkty, które kierowały nazistami eksterminującymi Żydów - ale pewnie sam nie potrafisz zrozumieć, jak ludzie mogli popierać holokaust albo jak mogą popierać "operację specjalną", nie potrafisz pojąć tego umysłem - ale gdyby NATO wjechało na pełnej do Rosji, to klaskałbyś uszami i mówił o tym, że to żaden atak i my bronimy się przed Rosją (jednocześnie nie potrafisz zrozumieć, jakim cudem Rosjanie wojnę napastniczą nazywają obroną)

@KRCZVSK: masz pełną rację. Najbradziej mnie przeraziło, jak w styczniu i lutym, jeszcze przed napaścią - kiedy ruskie wojska były w Rosji - na Wykopie popierano pomysł, że NATO powinno wjechać do Rosji i ją zaorać w ramach obrony xD (czyli nawoływano i popierano napastniczą wojnę "obronną") - jednocześnie teraz te same osoby nie potrafią pojąć swoimi ciemnymi móżdżkami, jak to możliwe, że Rosjanie
  • Odpowiedz
Powinno się wypalić do gołej ziemi całą Rosję, może być? Jeśli nie rozróżniasz dobra od zła to masz ładnie nasrane pod kopułą


@Disscord93: Odróżnianie dobra od zła xD Czyli zła jest wojna napastnicza, ale na naszego sojusznika. Wojna napastnicza i wymordowanie ludności cywilnej przeciwnika jest dobrem.
Prafrazując Trzaskowskiego: Brzmisz jak Rosjanin

W ramach czego wypalałbyś do gołej ziemi Rosję? W ramach
  • Odpowiedz
Przytaczasz tutaj Tołstoja który żył w kompletnie innym państwie niż współczesna Rosja. Co tu się w ogóle o--------a? xD Chłop się urodził długo przed Bolszewikami, a ty go przywolujesz w kontekście tej czerwonej komuszej zarazy?


@Flypho: przecież chodziło mu właśnie o to idiotyczne odrzucanie rosyjskiej kultury i chęć jej banowania, mimo że ta nie ma nic wspólnego z czerwoną komuszą zarazą. P---------e, że Rosja nie ma kultury i nawoływanie do
  • Odpowiedz
P---------e, że Rosja nie ma kultury i nawoływanie do zbanowania rosyjskiej kultury, nienauczanie o niej.

Chociaż ona nie ma z tym nic wspólnego


@Prawak_Fikolarz_Borys_Jelcyn_Drugi:
Tylko, że tak faktycznie jest. Na ile kultura Cesarstwa Rosyjskiego może być utożsamiana z tym, co teraz nazywa się "Rosją"? To tak jakbyś porównywał współczesne Chiny z Republiką Chińską, tymczasem jedyne co się po prawdziwej kulturze chińskiej ostało to Tajwan. Po Cesarstwie Rosyjskim się nie ostało,
  • Odpowiedz