Wpis z mikrobloga

  • 20
@xiv7 każdy kto pracuje i bierze hajs w tej TV jest hieną. Po tej akcji nie kupuję tego tłumaczenia, że hehe ja się polityką nie interesują tylko robię jakieś głupie rzeczy w śniadaniówce. I serio masz takie klapki na oczach, że nie widzisz co robi ręka która daje Ci hajs? To jest aprobowanie tego
  • Odpowiedz
  • 3
@xiv7 zamiast wrzucać te wysrywy nie pomyślałeś że wystarczy wyłączyć TV? Od 15 lat nie oglądam telewizji i tylko przez takie głupoty jak ty wrzucasz wiem, że coś tam się dzieje. Najlepsze jest to, że nie znam kontekstu.
Jedyną karą dla nich jest nie oglądanie tego g...
  • Odpowiedz
@xiv7
masz może zestawienie co konkretnie #!$%@?, poza oczywiście prowadzącymi wiadomości i pereira, bo to wiem. jak będę dyskutował z teściami muszę mieć przykłady
  • Odpowiedz
@JoannitaPL: opublikowali dane osobowe, 16 latka, który został zgwałcony kilka lat temu. Oczywiście, sprawca siedzi w więzieniu od 3 lat i specjalnie wszystko było utajone, żeby nikt się nie dowiedział kim była ofiara. 16 latek popełnił samobójstwo
  • Odpowiedz
@saji: Marzy mi się, że kiedyś każda osoba pracująca w TVP po jakimś jasno określonym roku np. 2018. będzie miała dożywotni zakaz pracy w jakichkolwiek mediach.
Z kolei prezenterzy wiadomości powinni zostać pozbawieni majątków i zostać skazani za zdradę ojczyzny, bo walą z przekonaniem propagandę rodem z KRLD.
  • Odpowiedz
@xiv7: Nie zapominajmy o popularnej wśród wykopków "kancelarii" legaartis, która stwierdziła, że za śmiercią młodego Filiksa stała ideologia covidowa.
  • Odpowiedz