Wpis z mikrobloga

@vasos: Na Bednorza też trochę ostatnio narzekałem. Że najemnik, że zwinię się do Włoch albo innych Chin w następnym sezonie, że więcej dostaje od Zaksy niż sam daje. No ale ostatnio gra coraz lepiej (chociaż podobno ma coś ze zdrowiem). Jeśli zostanie na kolejny sezon, to będę bardzo zadowolony.
  • 2
@groman43: dla takiego wydarzenia to i do Kędzierzyna wpadnę :D na razie twitterowe ptaszki ćwierkają i wśród panów w garniturach takie słuchy chodzą. jak coś się zmieni to w drodze do Kędzierzyna zajadę do Perugii i Semeniuka w bagażniku przewiozę, bo nie wiem co innego nam zostanie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@groman43: Bednorz nie może zlekceważyć prawa Zaksy, które mówi, że każdy siatkarzy trafiający do Kędzierzyna jest w formie najwyższej i podwyższa swoje umiejętności i fizykę. Mi się mimo wszystko nie podobało jak Bartek wracał do kadry po Zenicie, bo wyglądał na troszkę zamulonego. Przyjście do Zaksy albo raczej chęci pozostania traktuje jako walkę o kadrę. Chiny, Włochy, Japonia czy Turcja nie przygotują tak Bednorza do sezonu olimpijskiego jak Zaksa czy również