Wpis z mikrobloga

@JanuszPDM: Dlatego zawsze jak jest wybór to wybieram w tego typu rzeczach płeć kobiety (tak samo tutaj różowypasek). Kiedyś miałem tu konto z niebieskim (daaaaawno usunięte; przed tym jeszcze) to na pytania dostawałem dużo mniej odpowiedzi (na minus to częściej inni zakładają, że się na czymś nie znam; no ale coś za coś).
@JanuszPDM: dobrze że ja dzieciństwo spędziłem grając w OGame. W całym 100 osobowym sojuszu mieliśmy jedną babę i to tylko przez pare miesięcy. Ogólnie to przez 5 lat grania w tą gierkę natknąłem się na 2-3 przedstawicielki przeciwnej płci. Analityczne myślenie, planowanie, kosmos i specyficzna społeczność skutecznie odstraszały baby od tej gry.
@JanuszPDM: już w gimbazie obrabialem takich leszczy. Było mmo Lineage. Miałem czarodziejkę z damskim nickiem no bo pasował do płci. Guildmaster (koleś z 10lat starszy ode mnie) zaczął coś zarywać, badać teren z czasem. Wtedy obudził demona zachłanności we mnie. Dawał mi materiały, ufał na tyle, że rzucał mi swoje najlepsze, wyekspione rzeczy abym nosił. Doszło nawet do tego, że musiałem stworzyć "realny" avatar kobiety (jakieś foty z neta na maila),