Wpis z mikrobloga

Dlaczego w tym kraju ludzi tak dziwi, że jest się abstynentem? Albo odmowa picia jest tak traktowana co najmniej jakbym zabiła tej osobie matkę? Gdy mówię, że nie piję to od razu milion pytań dlaczego, albo czy jestem chora xD i te pytania są od różnych grup społecznych :D albo tak samo z papierosami, ale tu już mniej zdziwienia. Ehhh. Albo czy nawet w okazje się nie napije, no nie.......
#alkohol #beka #zdrowie #polska
  • 35
@Vermeerrr: chyba zależy od środowiska :)
Ja nie piję, często imprezuję, stary nie jestem i w sumie nikt na to nie zwraca uwagi. Zresztą czasy zmieniły się na tyle, że mało kto wokół mnie pije na imprezach jak kiedyś (tych 15-20 lat temu), tzn. dopuszczając ewentualność #!$%@? się jako nie wiem... formy rozrywki. Raczej bardziej się teraz ludzie kontrolują, bo bardziej niż kiedykolwiek wiedzą, że alko to w sumie zamulające gówno,
@Vermeerrr niema nic gorszego od abstynentów na imprezie... za każdym razem to samo, ludzie chcą się bawić i chillowac bombę a przyjdzie taki maruda i ci mówi "ale wy pijani juz jesteście o boże" "anon weź juz przestań, pijany jesteś"...
a na drugi dzień ci taki delikwent męczy bułe i komentuje co kto #!$%@?ł "po pijaku"