Wpis z mikrobloga

Nie pamiętam kiedy dokładnie nastąpiło to pierwsze uderzenie fascynacji.
Było to bodaj jakoś w pierwszej klasie liceum ładnych pare lat temu.
Zaczęło się to chyba z chwilą w której rozpoczęła się moja pierwsza młodzieńcza miłość.
Była to miłość, jak to w przypadku pierwszych miłości bywa... gwałtowna, szaleńcza, zapierająca dech w piersi, targająca człowiekiem jak rolnik gnojem po polu i jak możecie przypuszczać - tragiczna.
i tragiczna, serio tragiczna, bo to co ta laska mi #!$%@?ła to nie powstydziłby się nawet tvn w trudnych sprawach do tego w cosprodukcji z tvp i ich ojcem mateuszem.
Lecz wtedy niestety żaden #!$%@? klecha, nie przyjechał mnie uratowac.

W każdym bądź razie, będąc z nią zrozumiałem, że duuuże kształtne i soczyste dupsko to najlepsza wizytówka biologiczna kobiety.
W sensie wiecie.
Jak ogon pawia, czy dupa pawiana.
Ty czujesz, coś sie tam domyślasz, ale nie wiesz czemu. Z jakiś niejasnych pobudek ciągnie cię, niczym na niewidzialnych sznurkach bezwolną pacynke, do takiej kobiety u której widzisz zajebiste wielkie dupsko( ewentualnie cycki, ale nie o tym dziś rozmawiamy i nie mają one startu do tego co wywołuje w mężczyźnie skowyrne dupsko).
Ty nie wiesz i lepiej gdy nie wiesz, by ten teatr iluzji wolnej woli mógł trwać. Nie wiesz, lecz twoje geny wiedzą i ślą ci zajadle znaki., poprzez szlaki dopaminowe, byś odpalił swoją #!$%@?ą inteligencje, czy cokolwiek tam masz ( chyba że masz kasę więc możesz stosować ją zamiennie z inteligencją, choć z marniejszym skutkiem szczególnie w dłuższej perspektywie) i każdym możliwym sposobem skacząc i gnąc się jak małpa na gumie, zrobił wszystko by zgarnąć i zaliczyć to sranie.
i niech tak zostanie
białorycerze odpuśccie sobie stękanie, dzisiaj mam dzień nostalgii wraz z kącikiem poezji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#dupeczkizprzypadku #slodkijezu #zwiazki #miloscjestslepa #przegryw #bluepill #blackpill #redpill
KwantWykopu - Nie pamiętam kiedy dokładnie nastąpiło to pierwsze uderzenie fascynacji...

źródło: Przechwytywanie

Pobierz
  • 6
@KwantWykopu: ale zdajesz se sprawę, że to dupsko co widzisz na zdjęciach wynika z tego, że te jeansy są tak szyte, żeby udnosić dupsko do góry i jak ta Polka się rozbierze to nie będzie miała takiego jak się wydaje?