Wpis z mikrobloga

@Multiwitamina-_: Typowy clickbait pod spermiarzy którzy się zajarają, że nie nosi bielizny i będą ciekawi jaka to zaleta, że psiochą świeci. Jak widzę takie tytuły to już wiem, że to musi być jakiś żałosny serwis / gazeta
  • Odpowiedz
@Multiwitamina-_: ogólnie dla kobiet noszenie bielizny ma więcej wad niż zalet. U mężczyzn nie da się przeskoczyć problemu otarć i urazów bez porzucania spodni. Za to nie da się zaprzeczyć temu że s----a mężczyzn nie noszących bielizny ma lepszą jakość ze względu na oddalenie jąder od ciepłego ciała.

Dlatego właśnie powstały specjalne spodenki na lato dla mężczyzn żeby można było dać odpocząć jacom.
aarahon - @Multiwitamina-_: ogólnie dla kobiet noszenie bielizny ma więcej wad niż za...

źródło: zzzzzzzz2

Pobierz
  • Odpowiedz
ogólnie dla kobiet noszenie bielizny ma więcej wad niż zalet.


@aarahon: a nieprawda. Bez bielizny okolice intymne byłyby narażone na ciągłe otarcia i powodowałoby to nadmierną produkcję śluzu ochronnego
  • Odpowiedz
@Limonene: no nie wiem, wielu specjalistów ma inne zdanie na ten temat. Tutaj przykład ale takich opinni jest sporo w internecie.

Ilość wydzieliny z pochwy będzie mniejsza

To niezwykle intymny temat, ale warto się z nim zmierzyć. Nienoszenie bielizny, zwłaszcza jeśli na co dzień nosisz niebawełniane majtki, może spowodować, że ilość naturalnej wydzieliny, która codziennie wydobywa się z pochwy, będzie mniejsza. Zła wentylacja miejsc intymnych prowadzi bowiem do zwiększenia jej
  • Odpowiedz
@Limonene: a przy jej braku wydzieliny z pochwy jest mniej.

Dlaczego? Bo gdy śpimy bez bielizny, produkcja śluzu spada, a ten, który powstaje – najczęściej wysycha. Swobodny dopływ powietrza działa więc korzystnie na zdrowie okolic intymnych, bo drożdże i bakterie chętniej rozwijają się i rozmnażają w wilgotnych miejscach.

https://www.medonet.pl/magazyny/higiena-intymna,dlaczego-nie-nalezy-spac-w-majtkach--wyjasnia-ginekolog,artykul,33431070.html

Poza tym, je­że­li na­sze oko­li­ce in­tym­ne są do­ty­ka­ne (czy to w kon­tek­ście zbli­że­nia in­tym­ne­go czy po pro­stu przez ka­wa­łek ma­te­ria­łu tu­dzież wkład­ki hi­gie­nicz­nej) to tego ślu­zu bę­dzie pro­du­ko­wa­ło się wię­cej. Tak to po pro­stu dzia­ła. Więc, je­że­li nie ma­cie na so­bie maj­tek a tym bar­dziej wkład­ki – to tego pra­wi­dło­we­go ślu­zu pro­du­ku­je
  • Odpowiedz
@aarahon: to się przejdź do lekarza i spytaj, bo mi o takie źródła chodzi.
BTW pokazałeś artykuły dlaczego warto spać bez majtek, a nie czy nie nosić ich w ogóle. W nocy nie chodzimy więc to inaczej działa niż podczas "normalnego życia" w ciągu dnia
  • Odpowiedz
@Limonene: najpierw Ci pokazałem co mówią na jednym portalu. Potem pokazałem Ci dlaczego spanie bez majtek sprawia że wydzieliny jest mniej i można to przenieść właśnie na dzień w którym zamiast spać - chodzimy.

Moja była (już po studiach z polonistyki) kiedyś kłóciła się ze mną o słowo chrobotać. Po udowodnieniu jej że jednak takie słowo istnieje... stwierdziła że mam rację, może i istnieje ale nie wiem przez jakie "ha"
  • Odpowiedz
@aarahon: ale chłopie o co ty się kłócisz xD ja ci nie mówię jak sobie masz beniza układać w gaciach. Nie będę się opierać na tym co mówią jakieś randomy w internecie tylko na tym co mówi mój ginekolog. Nie mam pojęcia co ty mi tu chcesz udowodnić xD
  • Odpowiedz
ale chłopie o co ty się kłócisz


@Limonene: Ja się nie kłócę. Napisałaś coś co nie jest prawdą, pokazałem Ci trzy różne opinie osób z jakimś doświadczeniem w temacie, przeczytałem wypowiedzi innych a Ty stwierdziłaś że nie masz racji bo jest taki random w internecie @Limonene i ona twierdzi że jej lekarz ma rację ale źródła w internecie potwierdzających jego słów nie poda.
  • Odpowiedz
@aarahon: w internecie sobie znajdziesz wszystko co chcesz, artykuły że trzeba chodzić w majtkach bo materiały z których są wykonane spodnie i spódnice są niebezpieczne też są. Tak że tak. Będę robić to co mówi lekarz a nie jakiś wykopek, który musi mieć rację i ważna kwestią było rozstrzygnięcie czy ktoś je bigos ze schabowym i musiał szukać na to dowodów żeby pokazać XD
  • Odpowiedz
w internecie sobie znajdziesz wszystko co chcesz


@Limonene: ale są źródła poważne, które można brać pod uwagę i takie które z daleka widać że są niepewne. W tym wypadku pokazuje Ci źródła na których można się spokojnie opierać. Jak dla mnie to nawet powinnaś robić tak jak Ci lekarz mówi. On na pewno się nie myli i ani teraz ani w żadnym momencie tej dyskusji, ani ja ani nikt inny
  • Odpowiedz
@Multiwitamina-_: Ale akurat tutaj dziewczyna ma rację, noszenie obcisłej bielizny i ubrań powoduje, że skóra w tamtym miejscu nie oddycha.
Z resztą ten sam temat jest z goleniem, kobiety które tego nie robią są bardziej rozchwytywane przez samców przez naturalne feromony na włosach.
Tak samo u chłopów noszenie obcisłej bielizny i spodni prowadzi do różnych problemów na późniejszym etapie życia.
  • Odpowiedz