Wpis z mikrobloga

via Wykop
  • 5
@BeatboxRocker: No zastanówmy się kto pogłębia podziały społeczne i dzieli ludzi. Hym. Bo dotychczas mistrzem w tym temacie jest prawica. Nie ma równości kiedy rządzi prawica i nigdy jej nie będzie bo ona bazuje na Twojej nienawiści do kobiet. I generalnie bazuje na nienawiści do fikcyjnego wroga którego musi wymyślić.
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@BeatboxRocker: Wiesz co z biologią nie będę dyskutować ale z inteligencją i emocjami to sobie popatrz na polskich polityków jak się zachowują. Zresztą nie tylko politycy. To jest taki mit, że aż mi ręce opadają, że trzeba to jeszcze komuś tłumaczyć w 21 wieku.
  • Odpowiedz
@Sin-: nie ma równości bo kobiety nie są równe facetom. Popatrz na biologię.

Kobiety są mniejsze, wolniejsze. Mniejsza pojemność czaszki o około 10%.

Kobiety kierują się emocjami a nie logiką (cykl hormonalny).


@BeatboxRocker: te wideo było między innymi o tobie xD
  • Odpowiedz
inteligencją i emocjami to sobie popatrz na polskich polityków jak się zachowują


@Sin-: Wiem, że próbujesz podciągnąć wszystko pod politykę i skoro już poszliśmy w tym kierunku to politycy wbrew pozorom są dobrze ogarnięci (nie wszyscy).
Politycy robią wszystko aby utrzymać się przy władzy i przepychają takie ustawy, które pozwolą im tę władzę zachować.
  • Odpowiedz
te wideo było między innymi o tobie xD


@Kryspin013:
Było o mnie bo nie patrzę na ideologię tylko na fakty i biologię...
Popatrz na kogo głosują kobiety a szczególnie te starsze...
Zadaj sobie pytanie co nimi kieruje...
Popatrz na transfery socjalne, skąd pieniądze przychodza i do kogo idą...
Kobiety same nie dadzą sobie rady i potrzebują kogoś kto by je chronił.
Kiedyś był to konkretny mężczyzna (mąż, ojciec, brat) a teraz
  • Odpowiedz
kiedy rządzi prawica


@Sin-:

Eh te podziały na prawicę i lewicę, gdzie aktualnie w Polsce ze dwie partie wpisuja się w ten podział jest kuriozalny.


@niezdiagnozowany:
Dokładnie tak jest. Wystarczy popatrzeć na to jak głosowało PO jak i PiS. W wielu kwestiach głosują tak samo.
PiS nie jest prawicą tylko zakamuflowaną partią socjalistyczną, która siłą zmusza bezdzietnych mężczyzn na opłacanie samotnych matek...
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 0
@BeatboxRocker: Przecież większość statystyk mówi, że to starsi mężczyźni obecnie przodują w głosowaniu na PiS. Napiszesz mi co nimi kieruje? Jakaś większa inteligencja?

@niezdiagnozowany Podziękuj konfederacji za taki podział. Skoro zepchnęli całe centrum i innych do „lewicy” to proszę bardzo. Mnie to już przestało ruszać.
  • Odpowiedz
Było o mnie bo nie patrzę na ideologię tylko na fakty i biologię...

Popatrz na kogo głosują kobiety a szczególnie te starsze...

Zadaj sobie pytanie co nimi kieruje...

Popatrz na transfery socjalne, skąd pieniądze przychodza i do kogo idą...

Kobiety same nie dadzą sobie rady i potrzebują kogoś kto by je chronił.

Kiedyś był to konkretny mężczyzna (mąż, ojciec, brat) a teraz najczęściej jest to Państwo


@BeatboxRocker: uprawiasz cherry picking a
  • Odpowiedz
@Kryspin013: jakie fakty pominąłem?


@BeatboxRocker: Np w tym miejscu:

Kiedyś był to konkretny mężczyzna (mąż, ojciec, brat) a teraz najczęściej jest to Państwo

Wygodnie zapominasz, że w naszej kulturze mężczyźni wręcz zabraniali kobietom pracować, przez to kobiety były uzależnione od mężczyzn i teraz płaczesz, że stare kobiety są uzależnione od mężczyzn. Ofc całość odwróciłeś i pociąłeś tak by zostało tylko "kobiety są słabe i uzależnione od mężczyzn" usuwając cały kontekst.
  • Odpowiedz
Wygodnie zapominasz, że w naszej kulturze mężczyźni wręcz zabraniali kobietom pracować, przez to kobiety były uzależnione od mężczyzn


@BeatboxRocker: Nie zapominam o tym. Do pewnego czasu większość mężczyzn też nie miała prawa do głosowania.
Kobiety teraz też są uzależnione od mężczyzn tylko jest to ukryte.
To faceci więcej wpłacają do systemu a kobiety z niego dostają...
  • Odpowiedz
@Kryspin013: @Sin-

Dlaczego kobiety nie mają obowiązku obrony Ojczyzny skoro są równe?


@BeatboxRocker: bo wciąż w kulturze mamy zaszyte twoje gówno podejście, że kobiety powinny siedzieć cicho i to mężczyzna ma się wszystkim zająć.

A apropos wojska to znam kilka dziewczyn które poszły do woja (zresztą możesz nawet poczytać publiczne niezależne wypowiedzi o tym): kobiety w wojsku są traktowane jak gówno.

Druga sprawa to moje poglądy są takie, że nikt
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@BeatboxRocker: No a kto ten wiek emerytalny doprowadził do takiego stanu? Przypominam, że już był równy wiek emerytalny. I kto go wycofał? ;) To samo jeśli chodzi o wojsko. Prawica nigdy nie dopuści aby kobiety broniły ojczyzny. Na co Ty liczysz? xD
Kraje progresywne posiadają równą służbę woskową.
  • Odpowiedz