Wpis z mikrobloga

@EpicKris: jak ja kocham ludzi kombinujących jak tu wyciągnąć dodatkowe 30PLN kiedy pouczają na temat finansów człowiek który wydaje więcej miesięcznie na zachcianki niż on zarobi miesięcznie

Zostanie ona pomniejszona o dopłaty pochodzące ze środków publicznych (wpłata powitalna i dopłaty roczne), 30% środków pochodzących z wpłat pracodawcy oraz 19% podatek od zysków kapitałowych wypracowanych przez pozostałą część środków, pochodzącą z wpłat pracodawcy oraz wpłat pracownika.


jak ja kocham ludzi kombinujących jak tu wyciągnąć dodatkowe 30PLN kiedy pouczają na temat finansów człowiek który wydaje więcej miesięcznie na zachcianki niż on zarobi miesięcznie


@Bad_Wolf: brawo ty, ale to dalej nie zmienia faktu, że w tej kwestii pieprzysz głupoty i tylko wprowadzasz innych w błąd. Nie znasz się to się nie wypowiadaj, to naprawdę takie trudne?
@Bad_Wolf

jak ja kocham ludzi kombinujących jak tu wyciągnąć dodatkowe 30PLN kiedy pouczają na temat finansów człowiek który wydaje więcej miesięcznie na zachcianki niż on zarobi miesięcznie


Nono #takbylo

Wymądrzając się wklejasz coś czego nawet nie rozumiesz xDD
@Bad_Wolf: Już Ci powiedziano, że już PO zabraniu tych dopłat od państwa i części dopłat od pracodawcy jest się na plus o ~1% swojej pensji, a podatek od zysków kapitałowych nie będzie miał zastosowania, bo nie będzie zysków kapitałowych przy wypłacaniu od razu.
Prosze wskaż jak dokładnie wyliczyłeś, że to nieprawda. Chętnie pomogę i wskażę błąd w obliczeniach. Jeśli natomiast odpiszesz mi w takim stylu jak powyżej to uznam, że po