Wpis z mikrobloga

@Bad_Wolf:

podatek belki

podatek belki jest tylko od ewentualnego zysku wypracowanego przez fundusz PPK, czyli de facto pomijalny dla kogoś, kto wypłaca regularnie

utraty za wcześniejszą wypłatę

tracisz dopłaty od państwa i 30% wpłat pracowdawcy. po odliczeniu wszystkich strat nadal wychodzisz na czysto z +1% do pensji netto od Twojej pensji brutto
  • Odpowiedz
@Bad_Wolf

nie.

podatek belki, utraty za wcześniejszą wypłatę


Uwielbiam jak osoby bez najmniejszej nawet wiedzy w temacie wypowiadają się z taką pewnością jakby wiedziały wszystko i były totalnie pewne swojej odpowiedzi. Komedia.
  • Odpowiedz
@EpicKris: jak ja kocham ludzi kombinujących jak tu wyciągnąć dodatkowe 30PLN kiedy pouczają na temat finansów człowiek który wydaje więcej miesięcznie na zachcianki niż on zarobi miesięcznie

Zostanie ona pomniejszona o dopłaty pochodzące ze środków publicznych (wpłata powitalna i dopłaty roczne), 30% środków pochodzących z wpłat pracodawcy oraz 19% podatek od zysków kapitałowych wypracowanych przez pozostałą część środków, pochodzącą z wpłat pracodawcy oraz wpłat pracownika.


  • Odpowiedz
jak ja kocham ludzi kombinujących jak tu wyciągnąć dodatkowe 30PLN kiedy pouczają na temat finansów człowiek który wydaje więcej miesięcznie na zachcianki niż on zarobi miesięcznie


@Bad_Wolf: brawo ty, ale to dalej nie zmienia faktu, że w tej kwestii pieprzysz głupoty i tylko wprowadzasz innych w błąd. Nie znasz się to się nie wypowiadaj, to naprawdę takie trudne?
  • Odpowiedz
@Bad_Wolf

jak ja kocham ludzi kombinujących jak tu wyciągnąć dodatkowe 30PLN kiedy pouczają na temat finansów człowiek który wydaje więcej miesięcznie na zachcianki niż on zarobi miesięcznie


Nono #takbylo

Wymądrzając się wklejasz coś czego nawet nie rozumiesz xDD
  • Odpowiedz
@Bad_Wolf: Już Ci powiedziano, że już PO zabraniu tych dopłat od państwa i części dopłat od pracodawcy jest się na plus o ~1% swojej pensji, a podatek od zysków kapitałowych nie będzie miał zastosowania, bo nie będzie zysków kapitałowych przy wypłacaniu od razu.
Prosze wskaż jak dokładnie wyliczyłeś, że to nieprawda. Chętnie pomogę i wskażę błąd w obliczeniach. Jeśli natomiast odpiszesz mi w takim stylu jak powyżej to uznam, że
  • Odpowiedz