Wpis z mikrobloga

@mgr_rybak: największy problem to brak możliwości wyboru jakie powiadomienie ma wpadać na zegarek. Wybór jest albo wszystko albo nic. Wybrałem nic i jestem zadowolony. Synchro czasu, alarmów i kroków mi wystarcza. Typowy smartwatch jest nie dla mnie bo jest za delikatny, trzeba go ładować I po jakimś czasie stajesz się jego niewolnikiem. Ja wolę jednak klasyczne zegarki mam ich na tyle dużo że gdy używałem smartwatcha było mi ich szkoda bo
@rafti77: mnie najbardziej boli, że naprawdę ładny zegarek skopali całkowicie oprogramowaniem. 90% jego wad można by naprawić aktualizacjami, ale im nie zależy. Pisałem do nich i mi odpowiedzieli, że rozważą moje uwagi przy następnych produktach. Ja następnych nie kupię.
Pomijając powiadomienia z apek to wibracja (przede wszystkim jej długość) i powiadomienie o dzwonieniu to całkowita porażka. Taki wielki wyświetlacz, a powiadomienia na 5px i jeden obrót wibratora. Szkoda szczempić ryja.
@mgr_rybak: w sumie trochę racji masz. Pewnie długość wibracji to ograniczenie sprzętowe i kompromis pozwalający działać na baterii deklarowane 2 lata chyba. Ja wolę takie podejście niż np to co mialem w galaxy watch którejś tam generacji. Tam działało super w sumie wszystko co producent deklarował. Tylko co z tego jak to gówno trzeba było przed wieczorem ograniczać do trybu oszczędzania baterii, żeby jakos dociągnął do conocnego ładowania. Leży u mnie