Wpis z mikrobloga

@abiT właśnie że przez uszczelki, jak i przez uszczelniacze nie było wycieków. U mnie było tak że piła olej - kosiarka. 5l benzyny, litr oleju. uznałem że pierścienie się skończyły. Miałem rację.
pobawić się w naprawianie. Dla początkującego w sam raz. Ile wyniosły Cię wszystkie koszty typu nowe części, ewentualnie narzędzia?


@wonsz_smieszek: mogę powiedzieć że 700 PLN już poszło, a to nie koniec. Same pierścienie 150 zł. Uszczelki 170. Filtr, świeca, fajka, 120. Odma 60., Plus drobiazgi do pracy przy czyszczeniu typu chemia, szczotki 200.
@Ranger gaźnik w tych modelach mega prosty. Wymiana membrany jak zesztywniała i działa dalej. Mój egzemplarz ma już 18 lat.

@grzesiecki masz szczęście, że nie musiałeś regulować zaworów, bo w tych dolnozaworowych to jest masakra.

@Tinkerbell_Kapitan_Hak pilarka to trudniejszy temat niż taki silnik. Zwłaszcza jak coś się dzieje z gaźnikiem to trzeba już troszkę się znać.

@wonsz_smieszek jak chcesz zacząć naprawiać małe silniki to odpuść sobie dolnozaworowe. To już historia i najczęściej