Wpis z mikrobloga

Do tej pory zastanawiałem się na kogo zagłosuje w nadchodzących wyborach, nie ma w sumie partii na którą zagłosowałbym z czystym sumieniem jednak chciałbym podziękować mireczkom z #neuropa w podjęciu decyzji. Po tym co wyprawiają na #ukraina zagłosuję na #konfederacja tak o z czystej złości i na przekór zapędom tej "organizacji".

Gratuluję @Lukardio od dzisiaj będziesz mógł mnie wrzucać bez wyrzutów sumienia, że oszukujesz do #stobanowdlaprawakow a ja będę postował na #bekazlewactwa to twój życiowy sukces trolla.

Pozwólcie, że najebe tagów jak Lukardio, chyba można skoro on może

#pochowacpodprogiem #kukiz #lewica #prawica #centryzm #wybory2023 #korwin #polityka #korwinkrul #korwinmikke
A.....n - Do tej pory zastanawiałem się na kogo zagłosuje w nadchodzących wyborach, n...

źródło: 0003DU3SGTTNRWAQ-C122-F4

Pobierz
  • 29
@Aquamen: Ale w komentarzach to prawie cała moja czarnolista się zleciała tylko dlatego, że ktoś głosuje wbrew ich przekonaniom . I to najczęściej te same osoby, które jedyne co krzyczą, to żeby głosować tak, by PiS nie wygrał XD Ja sam nie wiem na kogo zagłosuję, aczkolwiek prze to co działo się podczas pandemii na pewno nie zmarnuje mojego głosu na pis, czy prawie całą opozycję domagającą się większego zamordyzmu covidowego,