Wpis z mikrobloga

@Tomus88: Dawno nie było pierdów, że deweloperzy fikcyjnie wycofują mieszkania ze sprzedaży, bo zamiast sprzedać wolą zmylić wykopków że się sprzedaje. Kazdy kto sprzedaje mieszkania to potwierdzi. Tak się robi. Ukrywa się ofertę, żeby potencjalny klient poszedł do konkurencji i nie sprzedać.
@pastaowujkufoliarzu: Nigdzie nie napisałem, że robią to fikcyjnie, wskazałem tylko metodologię pobierania danych dla tego wykresu. Równie dobrze mogą to być rezerwacje do kredytu 2%. Wczoraj widziałem informację na twitterze, że podobno jest bardzo dużo zwrotów jeśli chodzi o rezerwacje. Podejrzewam, że ludzie nie dostają pozytywnych decyzji w bankach. Jeśli chodzi o Twój główny zarzut to z wywieraniem presji na kupującym spotkałem się osobiście dwa lata temu podczas zakupu działki. Miałem
Wczoraj widziałem informację na twitterze, że podobno jest bardzo dużo zwrotów jeśli chodzi o rezerwacje.


@Tomus88: Ja też widziałem tę "informację" a właściwie opinię. Zdaje się, że wrzucił ją nasz pastibox a może spadkowicz Dziekoński. I NICZYM jej nie poparł. Tak sobie napisał. Wg Otodom to nie są dane o rezerwacjach, tylko o sprzedaży.