Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Koner1391: rowniez nie nabijam mu wyswietlen .Pozostalych tez nie ogladam bo wiem jacy to OSXUSCI,KOMBINATORZY I ZLODZIEJE .Tak,tak ZLODZIEJE uczestniczac w tej piramidzie awokadowej .Jakos polsatowski pseudodzuenn7karz nic o tym nie wspomnial tylko wychwalal zaradnisc polactwa.Co oni by zrobili bez z3bractwa(patronaci)Nawet na papier do wyrarcia dupska by nie mieli.A co do dzieciaka to ma matke i khmerska rodzine wiec niech sie nia zajmuja!Prawie 5 lat I pueluche ma zakladana i co...mamy
@kurczakos1 ale jedno trzeba Gapie przyznać - widownia która mało wiedziała o Kambodży poznała kmerów i jak kraj dużej ilości Polaków kojarzył się z żartami pokroju "ale tu burdel, jak w Kambodży" czy coś w tym stylu, tak zobaczyli że kmerzy są zwyczajnymi ok ludźmi, tylko Gapa jest tępym alkusem xD
lekcja wyciągnięta!
@shinX Wiesz, ale to mam wrażenie, że wyciągniemy to ja i Ty, a jak Grażyna z Gregorem z Vancouver słuchają tylko i wyłącznie kiszonkowej narracji, może zabraknąć im IQ do takiej analizy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Gapa zapomina też jednego, to on jest u nich a nie na odwrót, to on spider oil ze swojego kraju przed alimentami (domniemam) a nie na odwrót XDD Oni są u siebie,
Nie znam tego uniwersum, dzisiaj w sumie zobaczyłem dwa filmiki na yt. Jeden jak Polsat reklamuje awokadowy biznes, drugi filmik z gościem który wysyła psa do weterynarza... cale ku*wa 10 minut i dodatkowo gada:
o stojących budowach w okolicy (nie wiem gdzie on tam widzi żeby pracowali, pewnie porównuje ich do siebie)
o kręceniu się bez ładu i składu połączonym z podziwianiem bezpańskich kundli (widocznie wymieniają się pchłami)
o tym że nie