Wpis z mikrobloga

Tym wszystkim którym przeszkadza w lato upał 30 stopni to teraz macie cudowna pogodę. Delektujcie się nią, śmiało na spacer, rower czy motor. Jest przecież tak pięknie, komary Was nie gryzą, słońce w monitor nie świeci. Mozna coś w ogródku zrobić, taka pogoda daje tyle możliwości. W końcu się nie pocicie też . Naprawde jest cudownie XDDDD

#pogoda ##!$%@? ##!$%@?
  • 89
  • Odpowiedz
Mi tam obojętnie czy jest śnieg, -10 czy +30. Wolę co prawda wakacje na Cyprze, Filipnach czy Zanzibarze niż na Uralu, ale u mnie wszystko sprowadza się do jednej rzeczy - brak #!$%@? słońca. #!$%@?, ile można, 250 dni w roku pochmurnych. W połączeniu z naszą spójnie srakowatą paletą barw ciągle tylko szarość i przygnębienie. Na szczęście zaraz lecę do Malagi, bo bym ocipiał od tej ciągłej sraki na niebie.
  • Odpowiedz
@betonowysedes: tak, bo pogoda typu słoneczny dzień, lekki ciepły wiatr, 20-25 stopni nie istnieje XD jak się nie lubi upałów, to trzeba uwielbiać mróz, i na odwrót, bo jak wiadomo świat jest czarno-biały ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@betonowysedes: swoją drogą zimy w Polsce są #!$%@?, zazwyczaj plucha /gołoledź, szarość, skoki temperatur i wszechobecny smog, ale gdyby była zima jak z obrazka typu wszędzie zaspy białego śniegu i świeże, chłodne, rzeźkie powietrze, to byłaby to zajebista pogoda ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zresztą w lecie 30 stopni też nie ma nic złego, o ile nie trwa za długo, bo 3 miesiące takiej pogody pod rząd
  • Odpowiedz
@Zgagarast: To albo chorujesz psychicznie, bo homo sapiens naturalnie wywodzi się ze stepów północnej Afryki, wiec rejonów wiecznie skąpanych słońcem, albo przegryw co nienawidzi szczęśliwych ludzi i ma wymówkę w postaci pogody do bunkrowania sie w piwnicy przed swiatem
  • Odpowiedz
Kolejna sprawa to taka, że nawet jak jest już upał taki ponad 30 stopni nie do zniesienia na dworze to i tak się czuje psychicznie zajebiście, mając świadomość że słoneczko świeci, nawet jak siedzę rozebrany przy wentylatorze. A teraz jak patrzę za okno to naprawdę myślę czy nie ma w chałupie mocnego sznura XD.
  • Odpowiedz
@SayNoToPrzegryw: Owszem, owszem. 20 stopni da sie JESZCZE wytrzymać, ale już zaczyna być za gorąco. Poza tym w Polskich warunkach szybko robi się z tego 25, 28. Albo nie schodzi za bardzo nocą.
  • Odpowiedz