Wpis z mikrobloga

Tym wszystkim którym przeszkadza w lato upał 30 stopni to teraz macie cudowna pogodę. Delektujcie się nią, śmiało na spacer, rower czy motor. Jest przecież tak pięknie, komary Was nie gryzą, słońce w monitor nie świeci. Mozna coś w ogródku zrobić, taka pogoda daje tyle możliwości. W końcu się nie pocicie też . Naprawde jest cudownie XDDDD

#pogoda ##!$%@? ##!$%@?
  • 89
  • Odpowiedz
Ludzie w ciepłych krajach mają się dobrze.


@lycaon_pictus: Wspaniale się mają. Chyba, że akurat nie są szejkami naftowymi to wtedy nie.

I tu nie trzeba daleko sięgać, bo jest choćby
  • Odpowiedz
@2aVV:

Zapomniałem jeszcze o tym. Takie warunki to spokojnie +40/+45 w pomieszczeniu. Już widzę jak wtedy pracujesz.

Mam termometr w pokoju, przy stanowisku pracy. Kiedyś sporo zapisywałem temperatury, bo mi zimno było, gdy kładłem się spać. Nikt nie mógł uwierzyć, że przy 22 stopniach jest mi za zimno by zasnąć. Latem mur sporo zatrzymuje i gdy na zewnątrz jest 30-35 stopni, to u mnie jest koło 25-28.

Wspaniale się mają. Chyba, że akurat nie są szejkami naftowymi to
  • Odpowiedz
Gość to skrajny zimnolub, który jedyny powod, dla którego lubi zimę to to, ze na jego hali produkcyjnej na taśmie temperatura jest do wytrzymania ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bo wiesz… w lato jak w hali 27 stopni jest to wody nawet u nich nie dają


@SayNoToPrzegryw: Ja go rozumiem, że jest skrajnym zimnolubem. On nie, że komuś odpowiada ciepełko.
  • Odpowiedz
@betonowysedes: Właśnie wczoraj korzystałem z tej fajnej pogody. Godzina 20, ciemno, śnieg pada to ja myk na długi spacer z psem. Prawie zero ludzi w miejscu, gdzie lubię spacerować. Co prawda najlepiej jest tak po północy, gdy mróz trzyma, sporo śniegu nasypało i wciąż pada, ale wczoraj też nie było źle ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: Ja tez nic nie mam do ludzi, którzy lubią zimno. Mnie to #!$%@?ą te oszołomy, co jak wybijają ciepłe dni to codziennie spamują o końcu świata, bo 20 stopni wybiło do jesieni, albo grupę tych drugich świrów co jak wybija pierwszy dzień wiosny to oni już tęskno do jesieni, Boże XD
  • Odpowiedz
Mnie to #!$%@?ą te oszołomy, co jak wybijają ciepłe dni to codziennie spamują o końcu świata


@SayNoToPrzegryw: Fakt, w pierwszej dekadzie marca spadł centymetr śniegu, a w nocy był lekki mróz i cały tag #pogoda zawalony spamem oszołomów o końcu świata.
  • Odpowiedz
bo się zagotowałeś coś


@SayNoToPrzegryw: Znowu swoje porażki próbujesz przypisać innym. Mam nadzieje, że jeszcze w tym roku przyjdzie taki atak zimy, że tobie i twoim upośledzonym kolegom zabraknie pieluch.
  • Odpowiedz
próbujesz udawać, że masz umiarkowane poglądy.


@2aVV: Nie, nie ma umiarkowanych poglądów. Nie atakuj mnie, ja rozumiem potrzeby innych. To ty przyczepiłeś się, że...

A fani upałów znani są z tego, że korzystają z niego siedząc w klimatyzowanych piwnicach.
  • Odpowiedz
@lycaon_pictus: Czyli jednak wychodzi opcja, że jesteś zwyczajnym kłamcą. Szkoda.

Chociaż stwierdzenie, że nasłonecznione pomieszczenie w upalny dzień z oknami skierowanymi na południe pozwala utrzymać znośne +25 stopni trochę cię kompromituje. Kłam, ale trochę przemyśl te kłamstwa.

U mnie dzisiaj było +26, okna na wschód i wystarczyło 3 godziny słońca, aby nieprzyjemnie nagrzało się mieszkanie.
  • Odpowiedz
@2aVV:

Czyli jednak wychodzi opcja, że jesteś zwyczajnym kłamcą. Szkoda.

Chociaż stwierdzenie, że nasłonecznione pomieszczenie w upalny dzień z oknami skierowanymi na południe pozwala utrzymać znośne +25 stopni trochę cię kompromituje. Kłam, ale trochę przemyśl te kłamstwa.

U mnie dzisiaj było +26, okna na wschód i wystarczyło 3 godziny słońca, aby nieprzyjemnie nagrzało się mieszkanie.

Widać mieszkam w cudownym budynku, który się słabo nagrzewa, ale dziwne by było jakby się
  • Odpowiedz
@betonowysedes: Zajebista pogoda, sam dzisiaj rowerem trekkingowym zrobiłem 50 km w niecałe 2h- więc prędkość średnia dobra. Nie ma #!$%@? much i komarów, które wpadają do oczu czy uszu. Ruch mały a temperatura idealna i czyste świeże powietrze- a ciuchy to wystarczą jakieś z sieciówki typu martens nieprzemakalne i ciepłe plus bielizna termiczna. Człowiek nie spoci się jak świnia i jedzie sam, może skoncentrować się na treningu.
  • Odpowiedz
@SayNoToPrzegryw: ja akurat miałem alergię na pylące rośliny, drzewa, itp. Wiosną zaczną się komary, muchy, kleszcze w lasach czy nawet w trawach. Poza tym lepiej się oddycha przy wysiłku fizycznym. Latem plusem są tylko możliwości popływania w jeziorku czy rzece.
  • Odpowiedz
@2aVV: Niestety osoby pracujące 9-17 nie mogą sobie o 13 jeździć na rowerku a w tych jakże fantastycznych miesiącach o 17 jest już ciemno
  • Odpowiedz